Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etol Şal Yapımı

Şal modellerinden çok güzel bir örnek daha. Popcorn örgü modellerinden oluşan çilek örneği ile birlikte. Yeni etol modellerinden güzel örnekler bulduğumuzda hemen yayınlamaya çalışıyoruz. Bizden yeni örnekler isteyenler, yeni modeller isteyenler ve yapılışı olsun diyen herkes için. Kimi modelleri adım adım fotoğrafları ile birlikte yapılışını hazırlıyoruz. Kimi modeller videolu oluyor. Kimi ise şemalı. Şimdi yine şemalı olarak bir paylaşım yapıyoruz. Etol şal yapımının detaylarını şemada bulabilirsiniz. Simli iplerle, angora iplerle örebilirsiniz. Abiye etol örgü modelleri olarak örebilirsiniz. Pullu ipler kullanabilirsiniz. Dilediğiniz, beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Daha fazla örgü modelleri ve anlatımları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi yeni bayan etol modellerinin anlatımına geçiyorum.

Etol Nasıl Örülür?

Pamuklu ipler, merserize ipler, angora iplerle etol şalları örebilirsiniz. Angora iplerinin de kendi içinde çeşitleri var. Beğendikleriniz ile güzel şal modelleri örebilirsiniz. modelde gördüğünüz etol şal yapımı pamuk ve akrilik karırışımı bir  iple yapılmış bir örnek.

Etol Şal Yapımı

Örneğimizin şeması yukarıdaki gibidir. Şemada x ler sık iğne, noktalar zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Popcornları aynı yere 5 trabzan yaparak yapıyoruz. Çiçekli şema ise önde kullandığımız broşun şeması. Semboller aynı anlama geliyor. Şimdi şalımız bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Etol Şal Yapımı 1

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/4718774/post418293602/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler