Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etol Şal Modelleri Örgü

Tığ işi örgü modelleri ile dalgalı örgü modellerinden güzel bir şal tarifi hazırladık. Etol şal modelleri örgü örneği zikzak örgü modellerinden. Kolay örgü modellerinden. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. İnce iplerle, kalın tığlarla örebilirsiniz. O şekilde de çok güzel oluyor. Yine renk geçişli, patik ipleri kullanabilirsiniz örgü şal modellerinde. Şal modellerinde çok güzel örnekleri, ilk defa bizde göreceğiniz modelleri anlatımlı olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Videolu, resimli, anlatımlı olarak hazırlıyoruz. Boncuklu gelin şalı yapılışı, fıstıklı şal modelleri, dantel şal modelleri, tığ işi şal modelleri açıklamalı, şiş örgü şal modelleri, motifli örneklerden oluşan harika şal modelleri var. Örgülerimizde model seçiminde, renk seçiminde örnek olacak galeriler var. İnceleyebilir ve beğendiklerinizi örebilirsiniz. Şimdi birçok renkle ve birçok ip çeşidi ile örebileceğiniz etol şal modelleri örgünün yapılışına geçelim.

Etol Şal Modelleri ve Yapılışı

Etol Şal Modelleri Örgü 1

Zikzak örgü modellerinden rengi ile modeli ile çok güzel tığla örülmüş bir şal. Kenarları püsküllerle süslenmiş bir örnek. Bu güzel modeli örerken isterseniz boncuklarda kullanabilirsiniz. Pullar da. Pullu ipler var onlarla örüldüğünde de çok zarif olacaktır. Modeldeki şalın ölçüleri 61 x 172,5 cm ebatlarında. Bu ölçüler için 159 zincir çekilerek başlanmış. Sizler etol şal modelleri örgü örneğini istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. 12 ve katları +3 zincir çekerek başlayabilirsiniz.

Etol Şal Modelleri Örgü

Şalın şeması yukarıdaki gibi. Daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Zikzak, dalgalı bir örnek. Şemada modeli nasıl öreceğimiz ve püskülleri nasıl takacağımız da gösterilmekte.

Etol Şal Modelleri Örgü 2

Şal çok güzel duruyor. ande de kullanabilirsiniz. İşte modelin videolu yapılışı. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/caron-one-skein-wrap/CAC0126-006988M.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler