Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Şal Modelleri Açıklamalı

Pembe rengi ile göz alıcı bir şal örüyoruz. Tığ işi şal modelleri açıklamalı örnek her renkle örüldüğünde çok güzel duracak etol şal modellerinden. Şalın yapılışını şemalı olarak hazırladık. Ve şemalarda kullanılan sembollerin ne anlama geldiğini de hazırladık. Örgüye yeni başlayanlarda, profesyonel olanlarda çok sevecekler ve kolayca örecekler. Ajurlu örgü dikdörtgen şal yapılışı çeşitli tığ işi örneklerden oluşuyor. İsterseniz her örnek geçişinde renk değiştirerek örebilirsiniz şalı. Eminim o şekilde de şahane olacaktır. Şal örnekleri yapımı için ölçüleri ihtiyacınıza göre istediğiniz boyutlara göre ayarlayabilirsiniz. Örgü şal modelleri için birçok örneğimiz var. Beğendiklerinizi örebilirsiniz. Tığ işi ile örülmüş tığ işi şal modelleri açıklamalı örneğin tarifine geçelim şimdi.

Anlatımlı Örgü Şal Yapımı

Tığ işi şal modelleri açıklamalı örnek çok beğeneceğiniz kolay şal modellerinden. Şalın boyutları 168 x 42 cm ebatlarında. Siz istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. % 100 pamuklu bir iplik ve 4 mm tığ kullanılmış. Şal birkaç turun tekrarından oluşuyor. İstediğiniz boyutlara gelene kadar tığ işi şal modelleri açıklamalı örneğin tur sayılarını tekrar ediyorsunuz. Çeşitli tığ işi örneklerden fıstıklı V trabzanlar var, çapraz ilmekler, sık iğneler, trabzanlar var. Önce şemamızı görelim.

Tığ İşi Şal Modelleri Açıklamalı 2

Tığ İşi Şal Modelleri Açıklamalı 3

Şemamız yukarıdaki gibi kolay bir örnek. Bildiğimiz tekniklerden daha önce farklı modellerde kullandığımız örneklerden oluşuyor. Alize iplerle % 100 pamuklu iplerle ve beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Şalı örerken aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Şalı bitirdiğinizde ütüleme yapmak istemezseniz gerdirme işlemi yapabilirsiniz. Şal gerdirme nasıl yapılır en altta videolu olarak bulabilirsiniz.

Tığ İşi Şal Modelleri Açıklamalı 4

Tığ İşi Şal Modelleri Açıklamalı 1

Tığ İşi Şal Modelleri Açıklamalı

Kaynak : https://exquisitecrochetuk.com/2020/08/25/puffs-nd-crosses-lace-shawl/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler