Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etol Şal Modelleri Anlatımlı

Tığ işi örgü modellerinden etol şal yapımı hazırladık. Etol şal modelleri anlatımlı çok güzel bir örnek. Örgü şal modelleri tığ ile ördüğümüz çok güzel bir örnek. Yapraklı modellerden. İstediğiniz renklerle örebilirsiniz. Alpaka ipler, yün ipler, pamuklu iplerle örebilirsiniz. Örnek çok güzel isterseniz yazlık örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek yelek modelleri, bebek hırkalarında da kullanabilirsiniz. Etol şal modelleri anlatımlı modeli şemalı olarak hazırladık. Keyifle öreceğiniz örgülerden. Yapılışına geçmeden önce birkaç modele değinelim. Daha sonra yeni modelimizin yapılışına geçeceğiz. Tığ işi şal modelleri kırmızı renklerle motiflerle örülen bir örnek. El örgü şal modelleri ve yapılışı çok güzel çok beğeneceğiniz tığla örülmüş bir örnek. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Etol şal modelleri anlatımlı örneğin yapılışına geçelim.

Etol Şal Örnekleri Anlatımlı

Tığ örgü ile şemalı anlatımla hazırladığımız bir model. Örgü yelek, etol, hırka, yazlık örgülerde kullanabileceğiniz bir model.

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 5

Pamuklu ipler, yünlü, dantel, angora iplerle örebilirsiniz. Manolya yapraklarını andıran güzel bir şal. Eğlenceli keyifli örgü modelleri arıyorsanız birazdan sizlerle yapılışını paylaşacağımız etol şal modelleri anlatımlı örneği örebilirsiniz. 3 mm tığ ve alpaka bir iple örülmüş. 120 zincir çekerek başlıyoruz şala. Ve yukarıdaki şemaya uygun olarak örüyoruz.

Kolay bir şema. Şemada 0 zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Angora iplerle örüldüğünde de çok güzel olacak. İsterseniz boncuklarla da süsleyebilirsiniz.

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 6

Yeşil renkle örülmüş çok güzel bir model. Şimdi bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 2

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 3

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 4

Etol Şal Modelleri Anlatımlı

Etol Şal Modelleri Anlatımlı 1

Kaynak : https://happyinred.nl/crochet-lace-scarf-pattern/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler