Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Şal Modelleri

Çok güzel bir fikirle daha geldik. Yapılışı olmayan ama bizlere fikir verecek harika bir şal. Benzer şekillerde üçgen şal modellerinde ördüğümüz örnekler olmuştu. Düz olarak ördüğümüz şallara beğendiğimiz tığ işi motif örneklerini eklediğimiz zaman görüntüsünün ne kadar değiştiğini ne kadar güzel olduğunu birazdan hep birlikte göreceğiz. Sizde yaptığınız örgülerde bu şekilde motifleri kullanabilirsiniz. Şiş örgü ile üçgen şal başlayıp aralara motif ekleyerek yeni tasarım modeller yapabilirsiniz. Örgü şal modellerinde yeni desenler yapabilirsiniz. Hayal gücü yeterli. Tüm örgüler tüm modeller o şekilde çıkmıyormu zaten. El örgüsü şal modeli ve yapılışı için sizde beğendiğiniz iplerle beğendiğiniz desenlerde şallar, örgü hırka modelleri, örgü yelek modelleri ve bebek örgüleri gibi birçok örgüyü örebilirsiniz. Bahar şal modeli yapılışı gibi keyifle öreceğiniz örgülerden. Daha fazla model için her zaman söylediğimiz gibi önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi tığ işi şal modellerinden 2 farklı renkle örülmüş şahane modeli yakından inceleyelim.

Tığ İşi Şal Örneği

Üçgen şal modellerine motif ekleyerek çok daha güzel hale getirebiliriz. Motifli kısımlarda parça iplerimiz varsa onları değerlendirebiliriz. Tığ işi şal modelleri sevdiğimiz tığ işi örgü modelleri ile örülmüş çok güzel bir örnek. Bu tarzda daha önce birçok şal ördük. O modelleri inceleyebilir yeni modele göre uyarlayabilirsiniz.

Kırmızı ve mavi tonları ile örülmüş bir şal. Her iki renkle de çok güzel olmuş. Pamuklu ipler ve 3 – 3,5 mm tığlarla örebilirsiniz. Elinizde olan ipleri değerlendirerek bu güzel modelden örebilirsiniz. Akrilik ipler, yün ipler, keten ipler gibi her türlü ipi kullanabilirsiniz. Şimdi tığ işi şal modellerini yakından inceleyelim.

Tığ İ

Tığ İ 2

Tığ İşi Şal Modelleri 5

Tığ İşi Şal Modelleri 11

Tığ İşi Şal Modelleri 10

Tığ İşi Şal Modelleri 9

Tığ İşi Şal Modelleri 7

Tığ İşi Şal Modelleri 2

Tığ İşi Şal Modelleri 6

Tığ İşi Şal Modelleri 8

Tığ İşi Şal Modelleri 1

Tığ İşi Şal Modelleri

Tığ İşi Şal Modelleri 4

Tığ İ 3

Tığ İşi Şal Modelleri 3

Tığ İ 1

Kaynak : https://item.jd.com/10022980393305.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler