Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Şal Örnekleri, Videolu Anlatımlı

Her rengi ile güzel bir şal. Yapılışını sizlere videolu olarak vereceğiz. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Her renk ile çok güzel bir örnek. Ebruli ipliklerle örebilirsiniz. Angora ipliklerle, simli iplerle , boncuklu iplerle örebilirsiniz. Resimlerde sizlere birkaç farklı renk uygulaması ile şalın nasıl durduğunu göstereceğiz. Şal göründüğü kadar zor değil. Kolay. Üçgen şal modelleri yapımında gösterişli örnekler arıyorsanız bu şalı yapabilirsiniz. Gelin şalı modeli olarak yapabilirsiniz. Çeyizlerde çok şık duruyor. Çapraz trabzanlarla yapılmış güzel bir tığ işi örgü modeli. Çeyizleriniz için yelek modelleri arıyorsanız kaynana öremez gelin giyemez örgü modeli yapılışını yapabilirsiniz. Çok şık bir model. Yine şiş örgü modellerinden kolay bir örnek. Daha fazla şal örnekleri için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Örgü Şal Modelleri Açıklamalı

Şalın yapılışını sizlere videolu olarak vereceğiz. Çok şık bir şal. Kenar kısımları su taşı ile yapılıyor. İstediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Angora ipliklerle çok güzel duruyor. Simli ipliklerle örebilirsiniz. Şimdi birkaç farklı renkte ördüğünüzde şalı nasıl duracak görelim.

Örgü Şal Örnekleri 5

Örgü Şal Örnekleri 6

Örgü Şal Örnekleri 4

Örgü Şal Örnekleri

Örgü Şal Örnekleri 3

Örgü Şal Örnekleri 1

Örgü Şal Örnekleri 2

Kenar oyası olarak püskül yaparak kullanıyoruz. Ama dilerseniz aynı şalda kullandığınız modeli kenar olarak da yapabilirsiniz. Örümcek örgü modeli yapabilirsiniz. Daha farklı sevdiğiniz kenar oyası modellerini kullanabilirsiniz. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/332140541240486625/

http://bbs.bianzhirensheng.com/thread-1751288-1-1.html

https://tr.pinterest.com/pin/252905335302898492/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler