Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Gelin Şalı Nasıl Yapılır?

Bu şık , zarif anlatımı Türkçe videolu şal modelleri yapılışını çok beğeneceksiniz. Yapılışı Türkçe olduğu için ve videoda detaylı olarak anlatıldığı için yazılı bir şekilde anlatımı paylaşmadım sizlerle. Yinede takıldığınız herhangi bir yer olursa sormaktan çekinmeyin.

Sizlerle şimdiye kadar birçok şal modelleri, örgü modelleri paylaşımında bulunduk. Örgü ördüğünüzde benimde sıkça kullandığım yöntem olan örgüde gerdirme işlemi yaparak ütülemeden örgülerinizi düzeltebilirsiniz. Şiş örgü modellerinde, tığ işi örgü modellerinde, motifli örgülerde kullanabilirsiniz. Her örgüde kullanacağınız pratik bir yöntem. Bazı ipler ütü yapmaya gelmiyor. Rengi değişiyor, bozuluyor. Ama bu yöntem ile böyle bir sorun yaşamıyorsunuz.

Çeyizlik örgü modellerinize yakışacak güzel bir örnekte özellikle çeyizlik yelek modellerine çok yakışıyor. Çanakkale burgu örgü modeli. Ayrıntılı olarak sitemizde yapılışı videolu olarak mevcut.

Gelin Şalı Modeli Yapılışı

Videolu, Gelin Şalı Nasıl Yapılır?

Yapılışı ayrıntılı olarak videoda bahsedilmekte. Angora ipliklerle çok zarif duruyor. Ve ipinize uygun tığ tercih edebilirsiniz. Örerken takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler