Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Bolero Yapımı

Bolero modellerinden çeşitli çeşitli örneklerden bahsetmiştik. Şimdi de motifli güzel bir örneğin yapılışını paylaşacağız. Motifli bolero yapımında şema kullanacağız. Kolay bir model. Bir motif şemamız var. Ve bu motifi birleştirdiğimizde iki ayrı örnek varmış gibi duruyor. Birazdan anlatacağımız model yetişkinler için, genç kızlar için uygun. Motif sayılarını ayarlayarak istediğiniz beden için örebilirsiniz. Küçük yavrularınız için daha önce anlattığımız şiş örgü bolero yelek yapımını örebilirsiniz. Yine motiflerle yapılmış kolay bir örnek olan tığ işi ile ördüğümüz anlatımlı bolero yapımı da çok güzel bir örnek. Her yaş için örebilirsiniz. Merserize şişle örgü bolero yapılışı da ajurlu örgü modellerinden. Daha fazla örgü bolero yapılışı modelleri için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Örgü Bolero Örnekleri

Bolero modellerinden motifle yapılmış çok güzel bir örnekten bahsedeceğiz. Harika bir model. Tek bir motif ayrı iki örnek gibi duran motifli bolero yapımı. sizlere örneğin şemasını ve motifleri nasıl ekleyerek bolero yapacağınızın şemasını vereceğiz. Çeyizlik yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. Hemen motifin şemasını verelim.

Motifli Bolero Yapımı 3

Şema biraz küçük ama anlaşılır kolay bir şema. Noktalar zincir, uzun çizgiler trabzan, x lar sık iğne. Pamuklu iplerle örebilirsiniz. Motifleri birbirine aşağıdaki şemadaki gibi ekleyebilirsiniz.

Motifli Bolero Yapımı 1

Ve boleromuz bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

Motifli Bolero Yapımı

Motifli Bolero Yapımı 2

Kaynak : https://free-crochet-pattern-2009.blogspot.com/2012/09/bolero-elegant-2.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler