Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize İple Örgü Panço Yapılışı

Örgü şal modelleri, örgü panço modelleri olarak kullanacağımız çok güzel bir model hazırladık. Pançonun boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Hatta daha kısa örerek örgü yaka modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Üzüm desenlerinin örgüye yansımış halini göreceğiz. Ve çok güzel şal öreceğiz. Bu modeli biraz uyarlama yaparak örgü üçgen şal olarak da örülüp kullanılabilir.

Çeşit çeşit desenlerle çeşit çeşit iplerle çok güzel pançoların yapılışına imza attık. Şimdi biraz onlardan bahsedelim. Mesela ebruli iplerle özellikle genç kızların seveceği panço örgü modelleri anlatımlı tarifi inceleyip örmeye başlayabilirsiniz. Tek renk iplerle de örülebilir, parça iplerle de örülebilir. Şişle de çok güzel pançolar örebilirsiniz. Bohem örgü panço yapılışı şişle örülmüş modellerden. Haraşo örgü modelleriyle pançoyu kolayca örebilirsiniz. 2 parçadan üçgen panço modeli yapılışı da yine tığla örülen kolay örneklerden. Üçgen şala ise kolayca çevrilebilir. Oklava örgüsü panço modeli de abiye olarak örülüp kullanılabilir. Muhteşem durur. Gelin şimdi de yine muhteşem duracak alize iple örgü panço yapılışını öğrenelim.

Alize İple Panço Nasıl Örülür?

Pembe renkle örülmüş ve her renkle örüldüğünde çok güzel duracak harika bir panço hazırladık. Video başında zincir ölçüsü verilmekte. Büyük küçük herkes için zincir sayısı ayarlanarak şal panço örülebilir. Pançoya 48 zincir çekerek başlıyoruz. Ve vidodaki gibi örüyoruz. Ortaya aşağıdaki gibi sonuç çıkıyor.

Alize İple Örgü Panço Yapılışı

Uzunluğunu ise istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Son olarak anlatıma geçiyoruz. Alize iple örgü panço yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler