Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Son Model Şal Modelleri

Şal modellerinden sizlere süper bir örnek tarifi hazırladık. Bu modeli daha önce görmüş olabilirsiniz. Sizlere yapılışını hem şemalı hemde videolu olarak hazırladık. Baştan sona anlatımı videoda yer alıyor. Yabancı örgü modelleri diyebilirsiniz. Ben ellerini takip ederek yabancı videolardan tarif çıkartıyorum. Sizde o şekilde yapabilirsiniz. Dantel şal modellerinden çok beğeneceğiniz çeyizler için, gelin şal modelleri için harika bir model. Gelinlik üzerinde çok şık duracaktır. Abiye şal modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Çok zarif bir model. Çeyizleriniz için önerebileceğim diğer şal örnekleri simli şal modelleri. Örümcekli harika bir örnek. Fıstıklı şal örnekleri ve yapılışı da çok beğenilen örneklerden. Son model şal modellerinin tarifine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi tığ işi şal modellerinin ayrıntılı yapılışına geçelim.

Şal Örneği

Yarım daire şeklinde harika bir şal. Tüm olarak örülüp dantel masa örtüsü olarak da kullanılabilir. Son model şal modelleri çok beğeneceğiniz bir örnek. Farklı renk uygulamalarını yapabilirsiniz. Şalın yapılışını sizlere şemalı ve videolu olarak hazırladık. Üst kısmı düz trabzanlarla örüyoruz. Daha sonra alt kısma şal kenar modelleri uygulaması yapıyoruz. Aynı üst kısma farklı kenar modellerini de örebilirsiniz. Hadi şimdi şemaları görelim.

Son Model Şal Modelleri 6

Son Model Şal Modelleri 8

Panço dantel şal modeli harika duruyor. Şalı gösteren kenar ucundaki dantel. Yapraklı çiçekli çok güzel bir model. Angora iplerle örebilirsiniz. Alize angora gold ile örülmüş örneklerini görelim.

Son Model Şal Modelleri

Son Model Şal Modelleri 1

Son Model Şal Modelleri 3

Son Model Şal Modelleri 5

Son Model Şal Modelleri 2

Son Model Şal Modelleri 4

Sıra geldi videolu olarak yapılışını izlemeye. Çok beğeneceğiniz harika bir örnek. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : https://handsknittingcrochet.blogspot.com/2019/02/sal-bolero-tg-isi-crochet.html

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Son Model Şal Modelleri”
  1. müyesser mağden dedi ki:

    iş güzel, anlatan güzel , sabrı emeği için teşekkürler,tebrikler…

  2. vidan dedi ki:

    gerçekteen çok güze einize emeğinize sağlık

  3. vidan dedi ki:

    çooook beğeendiim baadım bie

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler