Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı

Örgü şal modelleriyle devam ediyoruz. Sırada  çok güzel bir çalışmayı anlatan tarif var. Baktüs şal modellerimiz arasına bir yenisini daha ekliyoruz. Kirpikli örgü modellerinden bir anlatım. Renkli kelebekler şal modeli yapılışında renkli batik ipleri kullanıyoruz. Bu sayede eşi benzeri görülmemiş kelebeklerimizi oluşuyor. Genç kızların çok seveceği şallardan. Baktüs şalın boyutlarını istediğiniz gibi büyütebilirsiniz. Yeni örgü şal modellerinin anlatımına geçmeden önce daha önce ördüğümüz şallardan bahsedelim. Kelebekli şal modelinde kirpikleri kullanıyoruz. Yine kirpiklerle örülen şallar arasında çok önceden bahsettiğimiz çok sevilen bir model var. Anlatımına tığ işi kirpik üçgen şal yapımından ulaşabilirsiniz. Kolay kredi kartı şal nasıl örülür yine bahsettiğimiz modeller arasında yer alıyor. Kirpik desenlerine benzeyen teknikler kullanmıştık. Şallarımızda, örgülerimizde kelebek desenlerini kullanmayı çok sevdiğimiz gibi çiçek desenlerini de kullanmayı seviyoruz. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız çiçek diyarı örgü şal yapılışı çok hoşunuza gidecek modellerden. Daha fazla tığ işi örgü şal, şiş örgü şal modelleri için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi renkli kelebekler şal modeli yapılışını öğrenme zamanı.

Renkli Kelebekler Şal Modeli Nasıl Örülür?

İster üçgen şal modelleri ister etol şal modelleri olarak öreceğiniz harika bir model anlatımı hazırladık. Renkli kelebekler şal modeli yapılışının anlatımını her iki şekilde de olan videosunu hazırladık. İlk olarak şallarımızı tamamladığımızda nasıl göründüğüne bakalım.

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı 1

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı 2

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı 3

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı 4

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı 5

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı 6

 

Renkli Kelebekler Şal Modeli Yapılışı 6

Çok güzel görünüyorlar. Son olarak vidolara geçelim ve renkli kelebekler şal modeli yapılışını öğrenelim.

Kaynak : https://www.etsy.com/listing/250581432/butterfly-valley-crochet-multicolor?show_sold_out_detail=1&ref=nla_listing_details

https://patriziagasparino.blogspot.com/2016/01/scialle-volo-di-farfalle-variopinte.html?m=1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler