Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Adım Adım İki Şişle Şal Nasıl Örülür?

Örgü şal modellerinden yine şahane bir şal tarifi hazırladık. Videolu yapılışıyla şalı tüm detaylarıyla öğreneceğiz. Adım adım iki şişle şal nasıl örülür izleyeceğiz. Sonra sevdiğimiz renklerle en güzel şalları öreceğiz. Tığ işi şal modellerinden çokça bahsettik. En yeni şal modelleri, en güzel örgü modelleri arasına şimdi şiş örgü şal modellerinden bir tarif ekleyeceğiz. Şişle ördüğümüz güzel şallardan bahsedelim biraz. İki renkli örgü modelleri olarak ördüğümüz şahane bir şal hazırlamıştık. Çeyizlik örgü modelleri olarak düşünmeden örebileceğiniz bir model. Detaylarına selanik şal nasıl örülürden ulaşabilirsiniz. Bir diğer güzel model ise yapraklarla ördüğümüz üçgen şal modellerinden. Yapraklı üçgen şal yapılışı içeriğimizden baştan sona anlatımına ulaşabilirsiniz. Son olarak ise güllü etol şal yapılışından bahsedelim. Sonra yeni modelimizi örmeye başlayalım.

İki Şişle Şal Nasıl Örülür?

Haraşo örgü örneği ve ajurlu örgü örneği ile yapılmış şahane bir şal. Keyifle öreceğimiz örgülerden. Şalı istediğimiz boyutlarda örebiliriz. Omuz şal modelleri, baktüs şal modelleri olarak örüp kullanabiliriz. Örgü boyunluk modelleri olarak kullanabiliriz. Çok güzel duracak modellerden olacak.

Adım Adım İki Şişle Şal Nasıl Örülür?

Adım Adım İki Şişle Şal Nasıl Örülür? 1

 

Şişimize 8 ilmek atarak başlıyoruz. Sonra videoda olduğu gibi örmeye başlıyoruz. Adım adım iki şişle şal nasıl örülür izliyoruz. Bol hobili huzurlu günler diliyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler