Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Selanik Şal Nasıl Örülür?

Örgü şal modellerinde bugün şiş örgü şal modellerinden şahane bir model anlatımı hazırladık. Türkçe videolu anlatımlı yelek çok zarif. Angora iplerle ördüğümüz üçgen şal modelini çeyizlik şal modelleri olarak örebilirsiniz. İki renkli şal modelleri göz alıcı çok zarif bir örnek. Model yapraklı ve çok şık. İki renkli şal tek renkli örüldüğünde de muhteşem duracak. Angora ipleri 3,5 mm şişlerle örebilirsiniz. Ajurlu kısımlar daha güzel duruyor. Şişle ördüğümüz şallar arasında gelinimiz için ördüğüm begonvil şal yapılışı var. Örmesi keyifli dikkat edilmesi gereken modellerden. Gail şal anlatımı da yapraklı örneklerden. Holden şal modeli, haruni şal modeli, echoflower şal modeli gibi şişle ördüğümüz harika örnekler var. Beğendiklerinizi çeyiz için veya eğer satış yapıyorsanız satış için örebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğimiz selanik şal nasıl örülür anlatımına geçelim.

Selanik Şal Tarifi

Her renkle muhteşem duracak bir şal tarifi hazırladık. Tek renk veya iki renkle örüldüğünde göz alıcı özellikte bir şal. Mesela bu şalın uç kısımlarına inci eklenebilir. Taş boncuklar eklenebilir. Yapraklı şalı çok beğeneceksiniz.

Selanik Şal Nasıl Örülür?

Selanik Şal Nasıl Örülür? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer şalı örmek istiyorsanız tarifi hemen altta. Önce onu izleyelim.

Şalımızı ördük. Şimdi ütüleme işlemi gerektirmeden yapacağımız bir yöntemden bahsedelim. Şal gerdirme. Tığla ördüğünüz şallarda, şişle ördüğünüz şallarda ve diğer tüm örgülerinizde kullanabilirsiniz. Motifli örgülerinizde kullanabilirsiniz. Şal gerdirme nasıl yapılır izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler