Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Turuncu Renkli Kolay Şal Modeli

Şal modellerinden sizlere dairesel olarak örülmüş harika bir örnek hazırladık. Şemalı anlatımlı bir örnek. Çilek modelini andıran bir örnek. kullanışlı. Çeyizlik şal modelleri olarak da örebilirsiniz. Günlük kullanımlarınız içinde. Hediyelik olarak da çok güzel bir şal. Kolay şal modelleri yeni örneğin tarifine geçmeden daha önce paylaştığımız modellere değinelim. Modası hiç geçmeyecek videolu echoflower şal yapılışını denemelisiniz. Haruni şal yapılışı da muhteşem bir model. Ben hediye olarak begonvil şal modeli örmüştüm. Çok severek ördüğüm bir şal. Papatya şal yapılışı da yeni modellerden. Gelelim şimdi yeni örneğe.

Etol Şal Yapılışı

Daire şeklinde kolay şal modelleri örüyoruz. Su taşı örneği ve ananas, çilek, badem örgü örneği ile yapılmış bir şal. Renkli dantel ipliği ve ince tığ ile örülmüş bir şal. Hemen sizlere şemayı vermek istiyorum. Şema üzerinden modelimizin yapılışını inceleyelim.

Kolay Şal Modelleri 5

Kolay Şal Modelleri 6

Modele 145 zincir çekilerek başlanmış. Dilim şerit şeklinde duran bir şal. Zincir ve trabzanlardan oluşuyor. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Şalı istediğiniz uzunlukta örebilirsiniz. Sade renk yani beyaz veya krem rengi ile de çok güzel duracak bir örnek. Önlerine düğme ekleyerek panço olarak örüp kullanabilirsiniz. Şemanın üzerinde şalın ölçüleri mevcut. Şimdi şalımız bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Çok şık olduğunu göreceksiniz.

Kolay Şal Modelleri 1

Kolay Şal Modelleri 3

Kolay Şal Modelleri 2

Kolay Şal Modelleri

Kolay Şal Modelleri 4

 

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler