Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Şal Modelleri

Yapraklı şal modellerinden şiş örgü modelleri ile ördüğümüz çok güzel bir modelin tarifini hazırladık. Çok beğeneceksiniz. Baktüs şal modellerini örgü boyunluk modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz şallar daha kullanışlı oluyor. Yapraklı örgü modelleri şiş örgü modellerine çok yakışıyor. Şal modellerinde çok kullanıyoruz. Yaprak dilimli şal yapımı aynı modelin biraz daha büyük hali. Buradan da bakarak tam tekniklerin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Yapraklı baktüs şal yapımı çok seveceğiniz modellerden. En güzel şal modellerinin anlatımlarını ve daha fazlasını mimuu.comdan ulaşabilirsiniz.

Yapraklı Baktüs Şal Nasıl Örülür?

Tek renk ve aralar için batik renk iplerle örebilirsiniz. Yine arada kullandığımız yapraklar içinde tek renk ip kullanabilirsiniz. Yani bu şal için en az 2 renk ipe ihtiyacımız olacak. Her bir yaprak dilimi için farklı renk kullanabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz bu sayede. En güzel şal modellerinin şeması ile başlayalım.

En Güzel Şal Modelleri 6

En Güzel Şal Modelleri 2

Şimdi fotoğraflarla nasıl örüldüğünü kısaca görelim.

En Güzel Şal Modelleri 11

En Güzel Şal Modelleri 12

En Güzel Şal Modelleri 1

En Güzel Şal Modelleri 10

Çok güzel bir model. Her renk uygulaması ile güzel oluyor. 3 ilmek ile başlıyoruz. Köşelerden artırarak şalımızı örüyoruz. Ve boyunluk olarak, şal olarak kullanıyoruz. Aynı modelin şimdi birkaç farklı renk uygulamasını görelim. Ben en çok yaprakların da renkli olanlarını sevdim.

En Güzel Şal Modelleri 8

En Güzel Şal Modelleri 9

En Güzel Şal Modelleri 5

En Güzel Şal Modelleri 7

En Güzel Şal Modelleri 4

En Güzel Şal Modelleri 3

En Güzel Şal Modelleri

 

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler