Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kot Pantolondan Şal Nasıl Örülür?

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün tam geri dönüşü projesi yer alıyor. Eski kot pantolonları değerlendirme ve artık ipleri değerlendirme projesi. Eski kot pantolonları, küçülen pantolonları, dar gelen pantolonları kesip biçerek şal yapımında kullanacağız. Şalı örerken de yine parça ipleri kullanacağız. Ortaya muhteşem bir tasarım çıkacak. Beğendiğiniz tığ işi örneklerle çok hoş şallar örebilirsiniz.

Bu paragrafta eski kot pantolonlarla yaptığımız projelerden bahsedelim. Yine eski kotları ve örgü motif modellerini birleştirerek hırkalar örebilirsiniz. En güzel tarife ise eski kottan motifli hırka yapılışından ulaşabilirsiniz. Eski kot ile sepet yapılışı yine ilginizi çekecek kendin yap projeleri arasında. Kotları kesip ip yapıyoruz. Daha sonra dilediğimiz projede kullanıyoruz. Dıy eski kot pantolondan halı yapılışı tamamlandığında evimize renk katacak paspaslardan, halılardan olacak. Hazırsanız eski kot pantolondan şal nasıl örülür öğrenelim.

Kot Pantolondan Şal Yapılışı

Harika bir tasarım, harika bir fikir. Bugün kot pantolonları ve parça ipleri birleştirerek güzel bir şal örüyoruz. Şalın yapılışında eğer parça ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Yine şalın kenarında yaptığımız örgüler gibi çeşitli motifleri örerek kot kısmın üzerine de dikebilirsiniz.

Eski Kot Pantolondan Şal Nasıl Örülür?

Eski Kot Pantolondan Şal Nasıl Örülür? 1

Eski Kot Pantolondan Şal Nasıl Örülür? 2

Eski Kot Pantolondan Şal Nasıl Örülür? 3

Muhteşem görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Bakalım eski kot pantolondan şal nasıl örülüyormuş. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler