Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Şal Modelleri Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden şahane bir model yapılışı hazırladık. Papatya motif, örgü çiçek motifinden bir şal. Daha önce bu güzel çiçekle farklı desenlerde şallar örmüştük. Kolay örgü şal modelleri yapılışında da aynı çiçeği kullanıyoruz. Simli şal modelleri, batik iple şal modelleri, pamuklu iplerle şal modelleri olarak örebilirsiniz. Papatya şal modeli nasıl yapılır daha önce paylaştığımız örnekler arasında. Orada detayları ile çiçeğin yapılışını öğrenebilirsiniz. İstediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz. El yapımı broşlar, çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Örme şal modelleri yine aynı motifle yapılan örgü şal modellerinden. Tığ ile ördüğümüz şalı örgüye yeni başlayan arkadaşlarımız da çok rahat bir şekilde örebilir. Videodan detayları inceleyebilirsiniz.

Kolay Örgü Şal Modelleri Nasıl Yapılır?

Etol şal modelleri zincir trabzanlarla, çiçek motifleri ile örümceklerle yaptığımız çok şık bir şal. Papatya motiflerini modeldeki gibi tek sıra halinde yapabilirsiniz. Şalın tüm çevresine dolanabilirsiniz. Kenarlara 2 sıra halinde yapabilirsiniz. Tercih sizin istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Şalın kenarını püsküllerle süsleyebilirsiniz. Şalı istediğiniz boyutlarda istediğiniz iplerle örebilirsiniz. Üçgen şal modelleri örüp üzerine üçgenin çevresine papatya motifleri ekleyebilirsiniz.

Kolay Örgü Şal Modelleri Yapılışı 1

Kolay Örgü Şal Modelleri Yapılışı

Kolay Örgü Şal Modelleri Yapılışı 2

Model çok güzel. Çok kolay ve şık. Arada kalan modeli şiş örgüde düz örgü olarak da örebilirsiniz. Yine tığ ile farklı örgü örnekleri ile de örebilirsiniz. Birçok şekilde değiştirilerek örülebilecek bir örnek. Kolay örgü şal modelleri yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/como-tejer-bufanda-a-crochet-facil/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler