Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Üçgen Motifli Şal Yapımı

Motifli şal modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Motifleri sizlere şemalı olarak vereceğiz. 2 şema mevcut. Biri tam motifin şeması. Biri de yarım olan motifin şeması. Motifli şal örnekleri modelleri en çok kullanılan aksesuarlardan biri. Şal modellerinin sizlere en yeni modellerini anlatamaya , anlatımlı olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Fıstıklı yelpaze üçgen şal modeli yapımı en yeni modellerden. Lost in time shawl yapılışı da son zamanların en çok örülen iplerinden. Kolay ve gösterişli bir model. Kek ip denilen iplerle örülüyor. Sıra sıra renklerden oluşan bir ip. Sizler farklı ipler de kullanabilirsiniz. Tek renk ile de çok güzel oluyor. Şal örneklerinin en yeni modelleri araştırılıp çeyizler için örülüyor. Satış yapan yeni modeller arayan birçok takipçimiz var. Onlar içinde bu model güzel bir örnek. Üçgen motifli şal yapımını dikdörtgen motifli şal olarak da yapabilirsiniz. Bu örnek onun içinde uygun.

Motifli Şal Örnekleri ve Yapılışları

Çok zarif bir şal modeli. Üstelik örmesi de kolay. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Zincir , trabzanlardan oluşan bir model. Kenar oyası için beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Yapraklı bir kenar yapabilirsiniz. Ponpon kenar yapımını kullanabilirsiniz. Fıstıklar , püsküller de ekleyebilirsiniz. Üçgen motifli şal yapımı için kenarına püsküller de güzel duruyor. Önce şalın şeması ile başlayalım.

Üçgen Motifli Şal Yapımı 8

Şemada daireler zinciri, çarpılar sık iğneyi , uzun çizgiler trabzanı temsil ediyor. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Modelde % 100 yünlü bir iplik kullanılmıştır. Derinliği 110 cm genişliği ise 220 cm. Sizde isterseniz motifleri bu boyutlara ulaşacak şekilde örebilirsiniz.

Ve motifleri örüp birbirine eklediğinizde , güzel de bir kenar oyası ördüğünüzde işte şalın görüntüsü. Şahane oldu.

Kaynak : https://www.livemaster.ru/item/18383111-aksessuary-shal-vyazanaya-metel-na-minutochku

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler