Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rüzgar Gülü Örgü Şal Yapılışı

Muhteşem bir şal tarifi hazırladık. Pervaneyi andıran rüzgar gülünü andıran örgü şal modellerinden yepyeni bir örnek. Hemen çeyizlik şal modelleri için örmek isteyeceksiniz. Hatta eğer tığ işi şal modellerinden, el örgü şal modellerinden satış yapıyorsanız bu zarif modeli ördüğünüz örnekler arasına ekleyin. Sizlere çok sipariş aldıracaktır. Motif motif duran şalı aslında bütün olarak örüyoruz. İplik koparmadan tüm olarak ördüğümüz şal modellerinden. Bu özelliği ile de örmesi çok keyifli olacak. Hiç ip koparmaya, motif başlamaya uğraşmadan şalımızı öreceğiz. Kolay ve pratik.

Örgü şal modellerinde her zaman olduğu gibi sizleri yeni modellerle buluşturmaya devam ediyoruz. Yeni modeller arasında çok güzel örmesi kolay ama bir o kadar şık model var. Mesela tomurcuk gül şal modeli yapılışı çok beğeneceğiniz nadide güzellikte alize iple şal modellerinden. Gail şal anlatımı ise şişle ördüğümüz göz alıcı güzellikte şallardan. Şimdi en az onlar kadar güzel onlar kadar özenle örülmüş el emeği göz nuru bir şal hazırladık. Örgü üçgen şal modelimiz için anlatıma geçelim. Seçtiğimiz renklerde alize ipleri ve tığımızı hazırladıktan sonra rüzgar gülü örgü şal yapılışı için buyurun videoya.

Rüzgar Gülü Şal Nasıl Örülür?

İlk bakıldığında sanki motif motif örülmüş ve birbirine eklenerek örülmüş gibi duruyor. Ama öyle değil. Hiç ip koparmadan tek seferde bütün olarak şalı öreceğiz. Rüzgar gülü örgü şal yapılışı bütün olarak örülüyor. Böylece işimiz daha da kolaylaşıyor.

Rüzgar Gülü Örgü Şal Yapılışı 1

Rüzgar Gülü Örgü Şal Yapılışı

Tek motif örüyoruz lakin iç içe geçmiş farklı iki motif var gibi duruyor. Hadi şalımızı örmeye geçelim. İşte tüm detaylarıyla rüzgar gülü örgü şal yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler