Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Aeolian Şal Yapılışı

Şal modellerinden şahane bir örnek ile devam ediyoruz. Aeolian şal yapılışı. Harika bir model. Çeyizlik, günlük kullanım için kimsede görülmemiş şal örnekleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın. Şalı sizlere şemalı olarak hemde videolu olarak hazırladık. 2 parça halinde videoda şalın tüm ayrıntılarını bulabilirsiniz. Dantel şal modellerinden. Bu şalı tiftik ipleri, angora iplerle örebilirsiniz. Örgü bittiğinde şal gerdirme işlemi yapmayı unutmayın. Nasıl yapıldığını en altta videolu olarak bulabilirsiniz. Şallara şekil vermek için muhteşem bir teknik. Bu tarz farklı şal yapılışlarından da bahsettik. Haruni şal yapılışı, gail şal yapılışı, begonvil şal yapılışı, videolu echoflower şal yapılışı gibi birçok model var. Ve tabi ki daha fazlası da var. Ve çoğu aynı teknikle örülüyor. Ve tüm bu şallara gerdirme işlemi yapılıyor. Ütüleme yapılmıyor. Dilerseniz aeolian şal yapılışı detaylarına geçelim.

Aeolian Şal Nasıl Örülür?

Şal modellerinden ajurlu, fıstıklı çok güzel bir örnek. Şalın şemasını pdf dosyası olarak bulabilirsiniz. Yine baştan sona yapılışını videoda bulabilirsiniz. Her renk ile harika duruyor. Maviler, kremler, pembeler… Batik renkli iplerle de örebilirsiniz. Şalı birazdan detaylarının şemalarını göreceğiz. Pdf dosyasını indirip daha sonra videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Dilerseniz önce şemaları görelim.

Aeolian Şal Yapılışı 20

Aeolian Şal Yapılışı 18

Aeolian Şal Yapılışı 23

Aeolian Şal Yapılışı 7

Aeolian Şal Yapılışı 6

Aeolian Şal Yapılışı 21

Aeolian Şal Yapılışı 19

Aeolian Şal Yapılışı 8

Aeolian Şal Yapılışı 12

aeolian şal pdf

Şemaları gördük. Şimdi şal bittiğinde gerdirme işlemini nasıl yapacağımızı inceleyelim.

Şalda bulunan fıstıkları bu şekilde yapıyoruz.

Aeolian Şal Yapılışı 13

Aeolian Şal Yapılışı 14

Gerdirme işlemini şallarınızda mutlaka denemelisiniz. Harika oluyor. Şimdi şalın farklı renklerle örüldüğünde nasıl durduğuna bakalım.

Sıra geldi şalın nasıl örüldüğüne. Bayılacaksınız. Muhteşem bir şal oldu. Aeolian şal yapılışının videosunu izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.livemaster.ru/item/14350067-materialy-dlya-tvorchestva-kupony-len-tsvety

http://knitty.com/ISSUEspring09/KSPATTaeolian.php

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Aeolian Şal Yapılışı”
  1. pembe dedi ki:

    iyi günler aeolen şalınız çok güzel teşekküe ederim ama kat okumayı biliyorum ama kartların başlangıç sıralarını yani 1 inci kart hangisi 2 ci kart hangisi 3 üncü kart hangisi uç kart hangisi sıraya koyamadımsaolun teşekkür ederim siz videolu gösteriyorsunuz ama videodanda yapamadım rica etsem kartları sırası ile başlangıçtan son kata kadar sırası ile atabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Maalesef tarif olarak sadece yazı içindekiler mevcut. Yazı içinde bulunan videoda baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Çok yoğun olduğum için yeni video çekmem yada baştan sona anlatmam çok zor. Anlayışınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler