Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etol Şal Modeli ve Yapılışı

Dilediğiniz renklerde öreceğiniz tığ ile örülmüş harika bir şal daha. Gri ile bordoyu yan yana düşünmüşmüydünüz daha önce. Çok güzel uymuş birbirine. Bu renk uyumunu bebek battaniyesinde, bebek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Etol şal modeli ve yapılışı için çiçek desenli bir örnek kullanacağız. Biraz üçgen formu verilmiş omuzlarda çok güzel duran bir örnek. Örgü şal modelleri, boyunluk modelleri olarak kullanabilirsiniz. Etol şal modelleri ve yapılışı için elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Akrilik ipler, ketenli, ipekli ipler, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Yeni etol şal modeli ve yapılışı trabzanlarla ve zincir ile yapılan harika bir model. Yine bu örnekle battaniyeler örebilirsiniz.

Etol Şal Modeli

Hafif üçgen formu verilmiş çok güzel bir şal. Kenardan etsiltmelerinizi yaparak sizde üçgen formunda yapabilirsiniz. Veya tamamen dikdörtgen örerek dikdörtgen şal modellerinden yapabilirsiniz. Modelde % 100 ipek iplik kullanılmış. Belki çevremizde ipek iplik bulamayabiliriz. Merserize, pamuklu, yünlü, akrilik her iple örebilirsiniz. Ve kullanacağınız iplere uygun tığlar seçebilirsiniz. Etol şal modelleri ve yapılışının nasıl durduğuna bakalım önce.

Etol Şal Modeli ve Yapılışı 3

Etol Şal Modeli ve Yapılışı

Etol Şal Modeli ve Yapılışı 1

Etol Şal Modeli ve Yapılışı 2

Etol Şal Modeli ve Yapılışı 4

Etol Şal Modeli ve Yapılışı 5

Etol Şal Modeli ve Yapılışı 6

Etol Şal Modeli ve Yapılışı 7

Çok güzel duruyor değil mi. Şal, boyunluk olarak kullanabilirsiniz. Şalı istediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz. El örgü hırka modellerinde veya bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Bebek yeleklerinde de renk renk örüldüğünde çok güzel duracaktır. Şimdi şalda kullanılan örneğin etol şal modeli ve yapılışı olarak nasıl örüldüğüne bakalım. İyi seyirler.

 

 

Kaynak : https://blog.expressionfiberarts.com/2020/01/10/trillium-crochet-triangle-shawl-pattern/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler