Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Model Şal Örnekleri

Şiş örgü modelleri ile hazırlanmış bir şal tarifi var sırada. Örgü şal modellerinin yapılışı hem şemalı hemde videolu. Video yabancı örgü modelleri tariflerinden. Ben dil bilmiyorum. Ama örgünün dili aynı olduğu için ellerini takip ederek yapıyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz. Yeni model şal örnekleri çok güzel. Örgü boyunluk modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Ören bayan şal modelleri çok güzel. Hem rengi ile hemde modeli ile. Haraşo örgü modelleri ve yapraklı bir örnek kullanılarak yapılmış bir şal. Sizde bu örneği farklı şiş örgü örneklerinde de kullanabilirsiniz. Sadece örneği kullanarak etol şal modelleri, yelek modelleri yapabilirsiniz. Yine haraşo örgülerle birleştirebilirsiniz. Çok hoş bir örnek. Ve aynı rengi örgülerinized kullanabilirsiniz. Bence yeni model şal örneklerinde ve tüm örgülerde çok güzel duracak bir ip.

Şal Örnekleri ve Yapılışı

Şal zor değil. Biraz örgü biliyorsanız videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Şal derinliği 28,5 cm, genişliği ise 165 cm. Siz yeni model şal örnekleri yapılışının boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Daha geniş olarak örebilirsiniz. Dilerseniz hemen şalımızın yapılış şemasını görelim.

Yeni Model Şal Örnekleri

Şal çok güzel oluyor bittiğinde. Örmek isterseniz hemen şalın nasıl yapıldığını anlatan videoyu izleyelim.

Şalın nasıl yapıldığını ve videosunu istedik. Şalın son halini görmek istiyorsunuz değil mi. Hemen inceleyelim. Ve harika olduğunu görelim. İyi seyirler.

Yeni Model Şal Örnekleri 1

Yeni Model Şal Örnekleri 2

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/caron-asymmetrical-lace-knit-shawl/CAK0126-026883M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler