Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Yelek Örneği

Hem motifli hem de trabzanlarla örülmüş yepyeni bir yelek. Alt kısmı motifli üst kısmı trabzanlı, yakalı daha önce hiçbir yerde görülmemiş yelek örneği. Yeleğimizin alt kısmında beğendiğimiz kare motiflerden istediğimizi kullanabiliriz. Tığ işi yelek örneği için üst kısımlarda trabzan tekniğini kullanıyoruz. Şemalı olarak yapılışını hazırladık. Örgü yelek modellerinde mor renkli bambu iplik kullanılmış. Yaz kış kullanacağımız yeleklerden biri olacak. Modası hiç geçmeyecek modern yeleklerden. Büyükler için örgü yelek modeli yapılışı olarak örüp kullanabilirsiniz. Genç kızlarınız için örebilirsiniz. Küçük kızlar için severek örebiliriz. Açıklamalı panço örgü modelleri yine modern örgülerden. Her yaşa göre uyarlayarak öreceğimiz tığ işi yelek modellerinden. Tığ işi yelek anlatımlı olarak şema kullanacağız. Şemada inç olarak ölçüleri verilmiş. Cm çevirerek örebilirsiniz.

Şemalı Anlatımlı Tığ İşi Yelek

Tığ işi yelek örneği bambu iplikle örülmüş bir model. Tığ olarak 6 mm kullanılmış. İnç olarak ölçüleri XS bedenden 3XL bedene kadar mevcut. Yeleğin tarif detaylarını kaynak kısmında bulabilirsiniz. Çok beğeneceğiniz çeşitli modellerle örgü yelek yapılışını deneyeceğiniz modellerden olacak. Anne kız, abla kız kardeş takım olarak kullanılacak örneklerden. Her bölümde renk değiştirerek rengarenk bir yelek örebilirsiniz.

Yelek için kullanılacak şemalardan bahsedelim önce.

Tığ İşi Yelek Örneği

Tığ işi yelek örneği bitince nasıl duruyor görmek ister misiniz. Çok güzel görünüyor. Rengi modeli muhteşem. Bambu iplik kullanılarak örülen yeleğin mor renk tercin edilen halini görelim.

Tığ İşi Yelek Örneği 1

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/red-heart-bamboo-wool-vest/RHC0132-014418M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler