Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri

Önden bükmeli çok şık bir panço örüyoruz. Örgü süveter modelleri, örgü yelek modelleri olarak da isimlendirebiliriz. Açıklamalı panço örgü modelleri videolu anlatımlı olarak, resimli olarak hazırladık. Tığla örülen modelde birçok farklı modelle kullanabilirsiniz. Şiş örgü örnekleri ile örebilirsiniz. Kolay örnek. Açıklamalı panço örgü modelleri örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Kolay olmasına karşın duruşu çok şık bir panço. 4 mevsim kullanabileceğiniz örgülerden. Açıklamalı panço örgü modellerinde en güzel örnekleri bulup yapılışları ile birlikte paylaşmaya çalışıyoruz. Şimdi biraz önceki tariflerden bahsedelim. Sonrasında yeni modelimizin detaylı yapılışına geçeriz.

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri 7

Örgü süveter yapımı şiş ile ördüğümüz örneklerden. Daha çok örneği örgü yelek modellerinde kullanıyorduk. Örgü süveter anlatımı kolay modellerden. Yanlardan bağcıklı şık örneklerden. Genç kızların seveceği örneklerden. Motifli süveter modelleri anne kız, abla kız takım olarak örüp severek giyeceğimiz örneklerden. Gelelim şimdi yeni modelimize. Daha fazla model anlatımına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı Örgü Bayan Panço Modelleri

Süveter modellerini andıran yazın atlet üzerinde kışın gömlek üzerinde, kazak üzerinde kullanabileceğiniz bir model. 4 mevsim için uygun bir örnek. Bol, gevşek, salaş bir model. Eğer dar olmasını istiyorsanız bedeni küçültebilirsiniz. 5, 5 mm tığla örülmüş. Bu ölçülere uygun iplikler kullanabiliriz. Arka panel ve ön panel olmak üzere 2 parça örüyoruz.

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri 6

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri 5

Ördüğümüz parçaları yukarıdaki gibi yerleştirip dikiyoruz. Böylece açıklamalı panço örgü modellerini tamamlıyoruz.

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri 1

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri 2

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri 3

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri 4

Açıklamalı Panço Örgü Modelleri

Çok güzel duruyor değil mi. Hemen örmek isteyeceğiniz tariflerden. Süveter, yelek, panço olarak kullanılabilecek bir tarif. Resimlerle tarifi anlatmaya çalıştık. Yine kaynak kısmından detaylı yapılışına ulaşabilirsiniz. Modelin yapılışını şimdi videolu izleyelim.

Kaynak : https://www.sewrella.com/crochet-twist-swancho/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler