Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Şal Modelleri Videolu

Üçgen şal modellerinde henüz hiç görülmemiş, henüz daha örmediğiniz bir şal tarifi. Örgü şal modelleri videolu anlatımla hazırladık. Çeyizlik şal modelleri olarak öreceğiniz ağır örneklerden. Örgü şal modellerinde alize iplerle, pamuklu iplerle öreceğimiz şahane bir örnek. Tur tekrarı yapılarak istenilen boyutlarda örülebilir. Tığ işi şal modelleri yabancı örgü modellerinden. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Tığ işi teknikleri aynı olduğu için ellerini takip ederek kolayca örebiliriz. Yeni örgü şal modeli yapılışı bildiğimiz tığ işi tekniklerden oluşuyor. Önden batma trabzanlar, fıstıklarla yapılan çok hoş göz alıcı güzellikte bir model. Mesela tur geçişlerinde farklı renkler kullanarak renkli şallar da örebilirsiniz. Batik ipler de şala yakışacaktır. Yeni örgüler, yeni şal modellerinden pervane tığ şal modeli yapılışı çok beğenilecek yeni örneklerden. Örgü şal modeli açıklamalı model birkaç turun tekrarından oluşuyor. Hadi nasıl örülüyor hemen anlatıma geçelim.

Tığla Yeni Şal Modeli Yapılışı

Tığla örülen en güzel şal modellerinden bir tane daha. Örgüye yeni başlayanlar için zor bir model. O yüzden örgüde biraz ilerlemiş arkadaşlarımızın tercih edeceği örneklerden. 2 güzel vidoda şalın nasıl örüldüğünden bahsediyoruz. Sonra tur tekrarları yaparak istediğimiz boyutlara gelene kadar örüyoruz. Şal için alize angora gold veya % 100 pamuklu ipler uygun olacaktır.

Örgü Şal Modelleri Videolu 1

Örgü Şal Modelleri Videolu

Çok güzel görünüyor değil mi. İnsan görür görmez hemen örmek istiyor. Örgü şal modelleri videolu tarifi izleyelim. İp ve tığlarımız hazır olduktan sonra örmeye başlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler