Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Etol Şal Yapılışı

El örgü modellerinden güzel bir şalın yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada el örgü etol şal yapılışı var. Motiflerle süslenmiş etol şal veya örgü atkı modelleri olarak kullanacağımız modellerden. Örgü şal modellerinden motifli, düz, tığ işi, şiş örgü birçok modelin yapılışından bahsettik. Mesela tığla dalgalı örgü şal yapılışı çok hoşunuza gidecek yeni modellerden. Yeni örgü şal modellerini tek renk veya çok renkli olarak örebilirsiniz. Ajurlu örgü dikdörtgen şal yapılışı şişle örülen yapraklı şallardan. Örgü hırka modelleri, örgü bluz modelleri, örgü yeleklerde de kullanabilirsiniz. Farklı bir model örmek istiyorsanız örgü panço modeli yapılışına göz atabilirsiniz. Şişle örülen muhteşem bir model. Şal modellerinden daha fazla anlatıma önceki içeriklerimize ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelin yapılışını öğrenelim.

Motifli Etol Şal Nasıl Örülür?

Alize iplerle, koton iplerle veya farklı iplerle öreceğimiz çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Şal olarak, atkı olarak örüp kullanabiliriz. Modelin her iki tarafına da motif eklemesi yapabiliriz. Boyutlarını istediğimiz gibi ayarlayabiliriz.

El Örgü Etol Şal Yapılışı

Çok güzel görünüyor. Son olarak videoya geçelim. Bu muhteşem şalın yapılışını öğrenelim. El örgü etol şal yapılışı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler