Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Oklava Örgü Modeli Boyunluk Yapılışı

Sizlere daha önce oklava örgü modeli ile farklı birçok örgü örnekleri paylaşımında bulunduk. Hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bir model daha. Boyunluk yapıyoruz. Yapılışı videoda ayrıntılı olarak verilmekte. Farklı boyunluk modelleri de istiyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Evde kalan iplerinizle çok şık atkılar , boyunluklar yapabilirsiniz. Aynı modelden şal modelleri, buluzlar yapabilirsiniz. Size güzel bir örnek oklava örgü modeli bluz yapımı. Ben çok beğeniyorum. Şimdi anlattığımız model tığ ile ama daha önce paylaştığımız şiş ile oklava örgü modelini de yapabilirsiniz.

Oklava kullanmak yerine başka objeler de kullanabilirsiniz. Kalın bir şiş olabilir. Cetvel olabilir. Kartonu belli ölçülerde kesip kullanabilirsiniz.

Oklava Örgü Modeli Boyunluk Yapılışı Video

Videolu, Oklava Örgü Modeli Boyunluk Yapılışı

Model için beğendiğiniz iplerden kullanabilirsiniz. 3.5 mm tığ veya ipinize uygun tığ tercih edebilirsiniz. İnce ip ilede kalın ip ilede örebilirsiniz. Videoda oklava yerine cetvel kullanılıyor. Sizlere nasıl şekilde kolay örüyorsanız tercihinizi o yönde kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler