Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı

Örgü şal modelleri, örgü bolero modelleri ve örgü atkı modelleri olarak kullanacağımız yeni bir modelin yapılışını hazırladık. Şal, atkı veya bolero olarak kullanabileceğiz. Üstelik 3 kullanımlı yeni modeli örmesi de çok kolay. Düğmelerle çok şık bir görüntü oluşturacağız. Görselleri sizler için hazırladık. En altta bulunan linke tıkladığınızda ise yapılışını anlatan videoya ulaşacaksınız. Çok amaçlı örgü modellerinden zaman zaman bahsetmiştik. Mesela videolu tığ işi çiçekli çok amaçlı şal yapılışı çok beğeneceğiniz örgü modellerinden. Sevdiğiniz renklerle en güzel renkleri örebilirsiniz. Çok amaçlı örümcek üçgen şal nasıl örülür paylaştığımız diğer modeller arasında. Tığ işi örgülerle ördüğümüz modellerden. Bir diğer modelimiz ise çok amaçlı şal yapılışı. Şişle ördüğümüz modellerden. 3 kullanımlı örgü bolero yapılışı için detaylara geçiyoruz.

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı

3 Kullanımlı Bolero Nasıl Örülür?

Pamuklu, yünlü, akrilik gibi birçok iple öreceğimiz güzel bir model. Batik iplerle de çok şık olur. Kışın kullanacağımız en güzel örgü aksesuarlardan. Trabzanlarla ve kafeslerle yapıyoruz. Şal, atkı veya bolero olarak kullanıyoruz.

10 mm tığla ve alize iple – kalın yünlü ipi karıştırarak örüyoruz. 37 +3 zincir çekerek başlıyoruz. 4. zincire batarak trabzan yapıyoruz. Sıra sonuna kadar trabzan yapıyoruz. 3 zincir çekip dönüyoruz. 2. trabzana batarak kafes yapıyoruz. 1 zincir çekip 2. trabzana batarak kafesler oluşturuyoruz. Bu turu da bu şekilde tamamlıyoruz. Bu iki turu tekrar ederek 60 cm olacak şekilde örüyoruz. Boleronun son dokunuşlarını en altta bulunan video linkinde bulabilirsiniz.

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı 2

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı 3

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı 4

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı 6

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı 6

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı 7

3 Kullanımlı Örgü Bolero Yapılışı 1

Kaynak : https://youtu.be/3l2_q4hJ1Kw?si=6QmapT_In2TeUmxe

https://maplelike.shop/product/diy

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler