Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Tığ İşi Çiçekli Çok Amaçlı Şal Yapımı

Örmesi çok basit, kullanması çok işlevsel. Birkaç şekilde kullanacağınız zarif bir şal modeli. 5 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun en güzel modeli seçerek kullanabilirsiniz. 5 farklı modele sizlerde farklı şekiller ekleyerek kullanım şekillerini çoğaltabilirsiniz. Şal modelleri ile ilgili birçok farklı modelde paylaşım yaptık. Çok amaçlı şal modelleri yapılışı verdik. Sizin zevkinize uygun en güzel modelleri yapabilirsiniz. Tığ işi kapşonlu şal modeli tarzınıza uygunsa örebilirsiniz.

Satış yapan birçok arkadaşımız var. Birçok model paylaşımında bulunduk. Satış için uygun modeller. Çeyiz için uygun modeller. Çeyiz hazırlığında olanlar her modelden rahatlıkla yapabilirler. Satış yapan arkadaşlar da yine gönül rahatlığı ile örebilirler. Sitemizde hiçbir komisyon ücreti ödemeden satış yapabilirler. Kendi tanıtımlarını yaparak satış yapabilirler. Emeklerini kazanca dönüştürebilirler. Tığ işi şal örneklerinin yapılışını bizimle paylaşabilirler.

Çiçekli Şal Nasıl Yapılır?

Şimdiki videomuzda çok amaçlı birkaç şekilde kullanacağınız şal modeli açıklamamız var. Zincir ve trabzanlardan oluşuyor. Yapılışı oldukça basit. Kafesler örüyorsunuz. İçini trabzan ile doldurarak çiçek oluşturuyorsunuz. Bittikten sonra kenarlarına çiçeklerden püsküller yapıyorsunuz ve bitiriyorsunuz.

Artık şal kullanım için hazır. Çok güzel görünüyor. Bayılacaksınız.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler