Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Muhteşem Güzellikte Tığ İşi Şal

Örgü şal modellerinden muhteşem bir model daha. Çeyizlik şal modelleri olarak öreceğimiz baktüs şal modelleri olarak öreceğimiz örneklerden. Alize iplerin, tiftik iplerin her rengiyle örebilirsiniz. Lila rengi ve krem rengi ile örüldüğünde nasıl durduğunu göreceğiz. Muhteşem güzellikte tığ işi şalı örmek isteyeceksiniz. Fıstıklı şal modellerine, örümcekli şal modellerine geçmeden önce daha önce ördüğümüz zarif şallardan bahsedelim.

Bu paragrafta yeni modası hiç geçmeyecek her örüldüğünde dikkat çekecek şallardan bahsedeceğiz. Mesela rüzgar gülü örgü şal yapılışı motifli gibi duran ama bütün örülen örneklerden. Alize iple kolay baktüs şal yapılışı ise her renkle örülen boyutları istenildiği gibi ayarlanan şallardan. Alize ip dışında pamuklu ipler de kullanabilirsiniz. Adım adım baktüs şal yapılışı, omuz şal yapılışına göz atalım. Muhteşem güzellikte tığ işi şal nasıl örülüyor öğrenelim.

Tığla Şal Nasıl Örülür?

Muhteşem güzellikte tığ işi şal yapılışı hazırladık. Alize iplerin her rengiyle örebilirsiniz. Muhteşem oluyor. Bugün lila rengi ile duruşuna göz atacağız. Yine videoda krem rengi olarak örüldüğünde nasıl durduğuna bakacağız. Daha sonra keyifle yeni şal modellerini öreceğiz.

Şal için alize ipler veya ince tiftik ipler kullanıyoruz. Tığ olarak ise 2,5 mm tercih ediyoruz. Şal kenar modelleri olarak ise yine beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz.

Muhteşem Güzellikte Tığ İşi Şal 1

Muhteşem Güzellikte Tığ İşi Şal

Muhteşem Güzellikte Tığ İşi Şal 2

Muhteşem Güzellikte Tığ İşi Şal 3

Çok güzel değil mi. Eminim sizde çok beğendiniz. O halde hemen videoya geçip muhteşem güzellikte tığ işi şalın nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler