Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Üçgen Şal Nasıl Örülür?

Damla örneğini daha önce görmüşsünüzdür. Düz olarak başlayıp örgü kazaklarda, örgü hırkalarda, bebek örgülerinde kullanmıştık. Şimdi üçgen olarak başlıyor ve örgü şal modellerinde  kullanıyoruz. Bu modeli daha zarif olsun isterseniz alize angora iplerle de örebilirsiniz. Alize şal modelleri olarak da güzel duracaktır. İç içe geçen yağmur damlalarını andıran güzel bir örnek. Şalı örerken modeli üçgen olarak başlamayı öğrendiğimize göre dilersek örgü panço modellerinde de kullanabiliriz.

Örgü şal modellerinde şişlerle çok güzel modellerde şallar ördük. Mesela selanik şal. Çok güzel duran iki renkli tek renkli olarak öreceğimiz zarif şallardan. Detaylarına selanik şal nasıl örülür ulaşabilirsiniz. Begonvil şal yapılışı, haruni şal yapılışı gibi şişle örülen çok güzel modeller önceki içeriklerimizde. Şimdi adım adım iki şişle nasıl örülür öğrenme zamanı. Şişle üçgen şal nasıl örülür izliyoruz.

Şişle Örgü Şal Modelleri Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden damla modeliyle güzel bir şal örüyoruz. Daha önce kazak, hırka, yelek gibi modellerde gördüğümüz örneği şalda kullanıyoruz. Su damlası, yağmur damlası gibi duran şalın boyutlarını ayarlayarak örgü baktüs şal veya örgü boyunluk olarak da kullanabilirsiniz.

Şişle Üçgen Şal Nasıl Örülür?

Damla modeli üçgen şal bittiğinde yukarıdaki gibi olacak. Hazırsanız hemen videoya geçip şişle üçgen şal nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler