Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Türkan Şoray Kirpiği Şal Örneği

Şal modellerinden şahane bir model daha. Türkan Şoray kirpiği şal örneğini kazak modellerinde de kullanabilirsiniz. Farklı örgü modellerinizde de kullanabilirsiniz. Çok zarif bir örnek. Her modele yakışacak bir model. Şal modelleri örgü örneklerinin tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Çeyizleriniz için, günlük kullanımlarınız için örnekler arıyorsanız daha kolay ulaşmanız için. Şal modelleri örgü örnekleri çeyizlerde mutlaka olur. En güzel örneklerler seçilir örmek için. Etol şal modellerini seviyorsanız bu örneği kullanabilirsiniz. Fıstıklı şal örnekleri ve yapılışı çeyizler için çok tercih ediliyor. Kolay zor birçok şal örüyoruz. Midye kabuğu şal modeli mesela lif örneklerinde, yelek modellerinde de kullandık. Beğendiğimiz örnekleri farklı yerlerde de kullanabiliyoruz. Tıpkı midye kabuğu örneği gibi. Türkan Şoray kirpiği örneğini de yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel duracaktır.

Türkan Şoray Kirpiği Nasıl Örülür ?

Şiş örgü modellerinden çok zarif bir örnek. Türkan Şoray kirpikleri meşhurdur. Çok güzeldir. Filimleri  ayrı güzel. Çok severim eski Türk filimlerini izlemeyi.  Sizde sever misiniz. Türkan Şoray kirpiği şal örneği ilmek sayıları 12 ve katları +3  olarak hesaplayarak şişe ilmeklerinizi atabilirsiniz. Şal modellerinin uzunluk ve genişliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 60 cm olacak şekilde ilmek atarak başlayabilirsiniz mesela. Yapılışı kolay ve çabuk ilerleyen bir örnek.

Türkan Şoray Kirpiği Şal Örneği

Model çok güzel görünüyor değil mi. Yapılışını merak edenleri videoya bekliyoruz. Takıldığınız bir konu olursa yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler