Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Gelin Yeleği Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden muhteşem bir modelle devam ediyoruz. Çeyizlik yelek modelleri olarak hemen örmek isteyeceksiniz. Alize iple yelek modelleri olarak hemen örmek isteyeceksiniz. Yeleğinizi üzerinizde gördüklerinde bir dönen bir daha bakacak. Rengiyle modeliyle çok şık örgü yelek modellerinden olmuş. Sizde renk seçimini sevdiğiniz renklerden yana kullanarak iki şişle gelin yeleği yapılışını tamamlayabilirsiniz. Şişle yelek örneği genelde çeyizler için olduğunda alize ip kullanılıyor. Tabi ip seçeneğimiz oldukça fazla. Akrilik ipler, yünlü ipler, pamuklu iplerle de örebilirsiniz. Bu güzel örneğin ara örneğinde farklı örgü modelleri de kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü modellerinden de eklemeler yapabilirsiniz. Yaprak gibi duran ana örneği ise bence örgü bluz modelleri, örgü hırka modelleri gibi modellerde de kullanabilirsiniz. Mesela çok şık örgü şapka olur. İki şişle çeyizlik yeleği örneği yapılışı için detaylara geçiyoruz.

Şişle Gelin Yeleği Nasıl Örülür?

Renk seçimi de modelde harika. Şiş örgü yelek modelleri olarak tasarlanan ve iki ayrı örnek birleştirilerek örülen bir model. Sizde beğendiğiniz farklı örnekleri bir arada kullanarak yelekler veya farklı örgüler tasarlayabilirsiniz.

İki Şişle Gelin Yeleği Yapılışı

Çok güzel değil mi. Son olarak anlatıma geçelim ve tüm detayları öğrenelim. Şişle gelin yeleği yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler