Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Yelek Örneği Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden özellikle örgü yelek modellerinde kullanacağımız muhteşem bir modelin yapılışını hazırladık. Kolay yelek örneği yapılışı. Şişle örülen tabi sadece yeleklerde değil özellikle bebek örgü modellerinde de kullanacağımız bir örnek. Mesela bebek yelekleri, örgü bebek elbiseleri örebiliriz. Örgü şapka modelleri örebiliriz. Çeşit çeşit iplerle çeşit çeşit modellerde örneği kullanabiliriz. Yelek modellerini özellikle çeyizler için çok örüyoruz. Çeyizlik yelek modellerinden 2 -3 tane en güzel modellerden mutlaka bulunuyor. Gelinlerimizin, kızlarımızın çeyizlerine örüyoruz. Günlük yaşamda yelek kullanmayı çok sevenler olduğu gibi sadece doğum gibi özel günlerde kullananalar da var. Tabi kışın soğuk günlerinde yelekler sizi sıcacık tutuyor. Soğuk memleketlerde bulunuyorsanız mutlaka yelek giymeyi, hırka modelleri giymeyi, patik giymeyi düşünebilirsiniz.

Bu paragrafta örgü yelek modellerinden bahsedeceğiz. En güzel yelek modellerinden birkaç tanesini birlikte inceleyeceğiz. İki şişle gelin yeleği yapılışı hoşunuza gidecek zarif örneklerden. Anne yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. Ayrıca hırkalarda, örgü kazak modellerinde de kullanabilirsiniz. İki şişle çeyizlik yelek örneği yapılışı muhteşem bir model. Mutlaka örmek isteyeceğiniz örgülerden. İncelemeden geçmeyin. Gelelim şimdi kolay yelek örneği yapılışını öğrenmeye.

İki Şişle Yelek Nasıl Örülür?

Kolay örgülerden bir anlatım daha hazırladık. Çeşitli örgü lastik modelleriyle tamamlayarak öreceğimiz harika bir model. Sadece yeleklerde değil bebek örgüleri dahil çeşit çeşit modellerde kullanabiliriz. Örgü elbiseler, örgü şapkalar, örgü süveterler çok hoş olur.

Kolay Yelek Örneği Yapılışı

Örneğimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık çok güzel. O halde hemen anlatıma geçelim. Tüm detaylarıyla, baştan sona anlatımıyla kolay yelek örneği yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler