Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapımı

Dantel örneklerinden güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Örgü yelek modellerinde, örgü şal modellerinde, yazlık örgü modellerinden, örgü runner modelleri, örgü paspas modelleri gibi birçok yerde kullanacağımız süper bir model hazırladık. Yabancı örgü modellerinden olan örneği detaylarıyla öğrenecek dilediğimiz modelin yapılışında kullanacağız. Trabzan ve zincirlerle yapılmış kolay bir örnek. Değişik modeller, yeni örneklerle çok güzel modeller tasarlayabilirsiniz. Mesela yeni modellerle yelek örmek isterseniz sadece 1 tur tekrarıyla örülen yelek modeline göz atabilirsiniz. Çok hoş bir örnek. Yine ranır modellerinde veya farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Çok kolay örgü yelek yapılışı yine yazlık modellerde de kullanacağınız tariflerden. Paspaslar da örebilirsiniz. Masa örtüleri de. Daha fazlası için önceki içerikleri ziyaret edebilirsiniz. Şimdi yeni örgü yelek modeli yapımında kullanacağımız örneğin yapılışını öğrenme zamanı.

Tığla Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Tek kelimeyle muhteşem bir model. Yelekler, şallar, runnerler, paspaslar, yazlık modeller… Bu örnekle çok güzel modeller tasarlayabiliriz. Yeni başlayanların da rahatlıkla öreceği modellerden. Evet yabancı ama örgünün dili hep aynı olduğu için ellerini takip ederek örebilirsiniz. Çok güzel çok zarif ve yapımı kolay.

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapımı 2

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapımı 3

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapımı

Yeni Örgü Yelek Modeli Yapımı 1

Şerit şerit örüldüğü için kol kesimleri, yaka kesimleri veya boyutları kolaylıkla ayarlanacaktır. Son olarak videoya geçelim ve yeni örgü yelek modeli yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler