Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yelek Modelleri Resimli

Yaza uygun tığ yelek örnekleri arıyorsanız sizlere hem kolay hemde gösterişli şık bir model hazırladık. Yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Son zamanlarda tığ işinden Derya Baykal tığ işi şal örnekleri yapılışından midye kabuğu yelek modelleri yapılıyor. Zincir çekilip zincirin üzerine model kuruluyor. Beğendiğiniz şal modellerini yelek , hırka , lif modellerine uyarlayabilirsiniz. Değişik yelek modelleri arıyorsanız üçgen yelek modeli nasıl yapılır isimli yazımızı inceleyebilirsiniz. Kol kısımları üçgen olarak örülüyor. Ve 6 farklı şekilde kullanılıyor. Yelek olarak, bolero olarak, boyunluk olarak, şal olarak kullanabilirsiniz. Yine tığ işi yelek modelleri anlatımlı örnek ise düz kafesten yelek örüyorsunuz. Daha sonra renk geçişlerinin olduğu yeri dantel anglez ile süslüyorsunuz. Yapılışı bu kadar kolay.

Bayan Örgü Yelek Modelleri Anlatımlı

Çok şık bir model. Yeleğin alt kısımlarını kol ayrımlarına gelene kadar bütün olarak örüyorsunuz. Şemalarla modelin yapılışına geçebiliriz.

Şemada daireler zinciri , uzun çizgiler trabzanı temsil ediyor.

Örgü Yelek Modelleri Resimli 9

Örgü Yelek Modelleri Resimli 10

Yelek kolay ve çok şık . Anne yeleği modelleri olarak da yapabilirsiniz. Onlar için örüp hediye ettiğinizde eminim çok mutlu olacaklardır. Yelek zincir ve trabzandan oluşuyor. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler.

Örgü Yelek Modelleri Resimli 4

Örgü Yelek Modelleri Resimli 5

Örgü Yelek Modelleri Resimli 6

Örgü Yelek Modelleri Resimli

Örgü Yelek Modelleri Resimli 1

Örgü Yelek Modelleri Resimli 2

Örgü Yelek Modelleri Resimli 3

Örgü Yelek Modelleri Resimli 8

Örgü Yelek Modelleri Resimli 7

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/23405.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler