Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Uzun Yelek Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü modellerinden çok hoş bir yelek tarifi hazırladık. Örgü uzun yelek modellerinden yaz kış severek kullanacağımız bir model. Örgü kimono yelek modelinde çeşitli ipler kullanarak ister yaza uygun ister kışa uygun olarak örebilirsiniz. Kimono yelek modelini örmek oldukça kolay. Bu yüzden örgüye yeni başlayanlarda videoyu takip ederek örebilirler. Tabi şunu diyebilirler. Bu video yabancı örgü modellerinden. Dili yabancı anlamıyoruz. İnanın bende dil bilmiyorum. Bazı örgü terimlerini biliyorum. Yabancı örgülerde videolarda elleri takip ederek örüyorum. Böylece işim daha kolay oluyor. Sonuçta örgünün dili hep aynı. Değişmiyor. Sizlerde öyle yapabilirsiniz.

Örgü yelek modellerini beğendiğiniz renklerle beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Sizlerle her zaman yeni modelleri buluşturmaya devam edeceğiz. Mesela şişle kare motiften örgü yelek yapılışı çok güzel bir model. Keyifle öreceğiniz farklı tasarımlar oluşturabileceğiniz modellerden. Şişle yelek örneği veya tığla yelek örneği için farklı modeller arıyorsanız önceki içeriklerimizi incelemeniz yeterli. Muhteşem modeller var. Şimdi tığla uzun yelek nasıl örülür öğrenme vakti.

Tığla Yelek Nasıl Örülür?

Alt kısmını püsküllerle süslediğimiz çok hoş bir yelek. Boyunu, bedenini istediğimiz gibi her bedene göre uyarlayabiliriz. Zincir sayılarını ayarlamak yeterli. Küçük kızlara da örüp anne kız takımlar örebilirsiniz. Yeleğe kol da ekleyebilirsiniz. Kimono modelleri olarak örgü salaş hırka modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örneğin anlatımı, yeleğin anlatımı bizden, modelle istediğiniz gibi oynamak sizden.

Tığla Uzun Yelek Nasıl Örülür?

Hırkayı yapmak için zincir çekmeyi ve trabzan örmeyi bilmek yeterli. İp ve tığı da hazırladıktan sonra tığla uzun yelek nasıl örülür videoyu izleyerek başlayabilirsiniz. İp olarak kartopu baby natural ip ve tığ olarak ise 6 mm kullanılmış.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler