Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

55+ Dantel İşlemeli Yelek Modelleri

Sırada dantel yelek modelleri var. Kendisine yelek örmek isteyen ve model arayan arkadaşlarımız için çok güzel modeller hazırladık. Dantel yelek yapılışı yok maalesef. Ama siz beğendiğiniz örneklerden uygulayabilirsiniz. Kumaş üzerine daha önce elinizde olan bir danteli monte edebilirsiniz. En güzel örneklerini bu galeride göreceksiniz.

Birçok yelek modelleri paylaşımımız olmuştu daha önce. Çanakkale burgu örgü modelinden çok şık çeyizlik yelek modeli yapıyorlar. Diğer bir ismi de kaynana öremez gelin giyemez. Farklı bir ismi var öyle değil mi. Ters başak örgü modelini de yeleklerinizde kullanabilirsiniz. Bunlar şiş ile yapılmış örgü modelleri. Ama tığ ile yapılmış birçok modelde mevcut. İlk defa gördüğünüz örnekler bizde.

Dantel Yelek Modelleri

Yapılışları olmayan sizlere fikir verecek çok güzel modeller. Evde bulunan dantelleri değerlendirmek için güzel bir fikir. Dantelden lamba yapıyoruz. Şimdi ise dantelleri yelek yapımında kullanıyoruz. Çok güzel fikirler. Hazır olarak satılan dantelden yapılmış birçok fikir de göreceksiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler