Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı

Sırada harika bir model tarifi var. 2 model anlatımı bir arada. Örgü amerikan servis yapımı ve örgü bardak altlığı modeli. Takım olarak öreceğimiz modellerden. Çeyizlik olarak örebiliriz. Satış olarak örebiliriz. Modelin tur sayılarını artırarak örgü paspas modellerinde de kullanabiliriz. Örgü amerikan servis modelleri anlatımlı model için 2 farklı renkte koton ip kullanıyoruz. Modellerin yapılışını videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek sofra düzenimiz için amerikan servisler örebiliriz. Geçtiğimiz günlerde incili amerikan servis ve bardak altlığı yapılışı son paylaştığımız en güzel örneklerden. İncili veya incisiz olarak örebiliriz. Hasır amerikan servis ikea modeliyse kasnak oluşturarak yaptığımız modellerden. Kağıt ip, hasır ip, koton ip kullanarak yapabiliriz. Örgü amerikan servis modelleri yapılışı için detaylara geçelim. Masa düzenimiz için severek örelim.

Amerikan Servis Altlığı Örgü

Renk renk öreceğimizi unutmayalım. Krem rengiyle, lacivert renkle örülen çok hoş çok güzel olmuş. Birde pembe tonlarıyla örülmüş aynı modelin nasıl durduğuna bakacağız. Amerikan servis dışında bardak altlığı da örüyoruz. Takım olarak kullanacağız. Tabi sizler istediğiniz parçaları örebilirsiniz.

Amerikan servisin boyutları 40 cm, bardak altlığı boyutları 19 cm. İp olarak 3,5 mm tığla örülecek uygun ipler seçebilirsiniz.

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 6

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 5

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 2

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 1

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 3

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 4

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 9

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 7

Çok güzel görünüyorlar değil mi. Önce bardak altlığının nasıl yapıldığını izleyeceğiz. Sonra amekiran servis yapımına geçeceğiz. Bardak altlığı nasıl duruyor yakından görelim.

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı

Şimdi amerikan servisin nasıl örüldüğüne bakalım. Ayrı ayrı tek tek örebilirsiniz. Yada takım olarak örebilirsiniz. Tercih sizin. Hadi izleyelim.

Örgü Amerikan Servis Modelleri Anlatımlı 8

Kaynak :https://www.instagram.com/valtorrescroche/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler