Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Çiçeklik Yapılışı

Makrome modellerinden çok güzel bir çalışma hazırladık. Makrome çiçeklik yapılışı. Yepyeni bir model. Ev dekorasyonunuza şıklık katacak. Makrome modellerinde en güzel düğüm teknikleriyle en güzel çalışmaları yapıyoruz. Daha önce birçok kez makrome duvar süsleri, makrome runner modelleri, makrome bileklikler, makrome kırlent modelleri hazırladık. Bugün o çalışmalar arasına yeni model makrome saksılık yapımı videosu hazırladık. Videoyu izleyerek en güzel kendin yap projelerini yapabiliriz. Makrome saksılık yapımı için makrome iplerini kullanacağımız gibi penye ipleri de kullanabiliriz. Kordon ipleri kullanabiliriz. Makromeler dışında dantelleri değerlendirme modelleri arasında saksılıklar yapabiliriz. Size fikir verecek dantelden saksılık yapılışını inceleyebilirsiniz. Dantellerle, makrome örgülerini birleştirerek saksılıklar yapabiliriz.

Makrome Çiçeklik Nasıl Örülür?

3 bükmeden oluşan 5 mm makrome ipi kullanılıyor yeni model saksılık yapımında. Yükseklik 80 cm, genişlik 15 cm. Sizde saksılarınızın boyutlarına göre makrome yaprak yapımını örebilir saksılıklarda kullanabilirsiniz. Yeni model makromeleri her zaman bizleri takip ederek ulaşabilirsiniz. Makrome çiçeklik yapılışı video başında ip ölçüleri verilmekte. O ölçülere uygun şekilde ipler hazırlayarak makrome sarkaç modellerini örebiliriz.

Makrome Çiçeklik Yapılışı

Evet saksılığımız bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem değil mi. İçinde çiçeklerimiz daha güzel görünecek. Hemen sözü bu güzel çiçekliğin videosunu izleyelim, ev dekorasyonumuz için örelim diyerek bitirelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler