Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekoratif Kasa Süsleme

Dekoratif kasa süsleme örneği hazırladık. Ahşap kasa yapımını bu modelden yola çıkarak elinizde bulunan kasaları değerlendirebilirsiniz. Boyadığınız kasaları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Yapay çiçeklerle, deniz kabukları ile, kokulu taş modelleri ile, kozalaklarla ve daha birçok malzeme ile boyayabilirsiniz. Bebek odalarında bebek malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Örgü malzemelerinizi, hobi malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinde kullanabilirsiniz. Ahşap kasaları birçok şekilde kullanabilirsiniz. Ahşap duvar rafı yapılışında kullanabilirsiniz. Sehpalar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncaklar yapabilirsiniz. Keçe sebze bahçesi yapımından oyuncağın nasıl yapılacağının detaylarına ulaşabilirsiniz. Şimdi dekoratif kasa süsleme nasıl yapılır inceleyelim.

Ahşap Kasa Dekoratif

Bir doğum günü partisinde, bir nişan, söz ve düğün gibi özel günlerinizde dekor ürünü olarak da kullanabilirsiniz. Tepsi modelleri olarak kullanabilirsiniz. Malzemelerimizi bulmak oldukça kolay. Ahşap – tahta kasa kullanıyoruz. Akrilik boyalar ( sprey boya da kullanabilirsiniz ), fırça kullanıyoruz. Yapay çiçekler ve sıcak silikon kullanıyoruz.

Önce kasamızı boyayarak işe başlıyoruz. Dilerseniz zımba ile askı yapmak isterseniz ipi, deriyi takabilirsiniz.

Dekoratif Kasa Süsleme 5

Dekoratif Kasa Süsleme 6

Dekoratif Kasa Süsleme 7

Dekoratif Kasa Süsleme 8

Şimdi kasayı istediğimiz gibi süsleyebiliriz. Bugün yapay çiçekler kullanıyoruz. Dekoratif kasa süsleme için dekupaj kağıtlarını da kullanabilirsiniz. Yapay çiçekleri kasanın orta kısmına sıcak silikon ile yapıştırıyoruz.

Dekoratif Kasa Süsleme 9

Dekoratif Kasa Süsleme 10

Artık kasayı istediğimiz yerde kullanabiliriz. Bir doğum günü partisinde içine malzemeleri koyacağınız harika bir tepsi olabilir. Dekor olarak da çok güzel duracaktır.

Dekoratif Kasa Süsleme 4

Dekoratif Kasa Süsleme 3

Dekoratif Kasa Süsleme 2

Dekoratif Kasa Süsleme 1

Çok güzel görünüyor. Süslemek için birçok farklı malzeme kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza, zevkinize göre süsleme örneklerini yapabilirsiniz.

Dekoratif Kasa Süsleme

Kaynak : https://schoen-bei-dir.com/do-it-yourself/diy-bauchladen-fuer-junggesellinnenabschied/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler