Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ahşap Boyama Örnekleri

Aşağıda sizlere ahşap boyama örnekleri paylaşmak istiyorum. O kadar sevimliler ki anlatamam, tabi bana göre. Ahşabı çok severim sanki benimle yaşıyormuş gibi gelir, betondan ziyade çoğunlukla ahşabı seçmişimdir. Şimdi de öyle. Ahşap bana yaşam sunuyor.

Ahşap boyama ile betonlaşmış evlerimize renk katabiliriz. Bir birinden harika dekorasyon fikirleri oluşturabiliriz. Taş boyama yardımı ile de farklılıklar kazandırabilirsiniz. Hatta aklıma şu geldi, Gazi Üniversitesinde okurken kütüphaneye gitmiştim ve merdivenlerde ilginç bir tablo vardı, tablo resim çizmiş ve resime ek olarak süpürge küreği, faraş yapıştırılmıştı. Gördüğümde çok gülmüştüm. Vermek istediği neydi diye hala düşünürüm ama yine de bir sonuca ulaşamadım. Dekorasyona farklılık katmak güzel oluyor fakat bence bu sadece sanat olabilir. Daha fazlasını istemem. İleride belki milyon dolarlık bir tablo olacak ama işte o zaman da kendime çok gülerim. Ya Ayşe gördün mü derim!

Evet hayat hep böyle zevkler ve renkler tartışılmaz ile dolu. Hepimizin beğenisi farklı olabiliyor. Umarım benim beğenip paylaştığım bu ahşap boyama örnekleri sizin de hoşunuza gider :)

Resimli Ahşap Boyama Örnekleri Modelleri

 

Kaynak: artdrops-tatjana.blogspot.com

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler