Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı

Geçtiğimiz günlerde sizlerle dondurma kazak yapılışı paylaşmıştık. Şimdi aynı kazak ile örülmüş kardan adamlı kazak yapılışına geçeceğiz. Aynı kazak şemasını kullanarak farklı kazak örnekleri örebilirsiniz. Burada kazağın şemalarını vermeyeceğiz. Daha önceki dondurmalı kazaktan kazağın şemasını alabilirsiniz. Burada sadece kardan adamın şemasını vereceğiz. Ve sizler hem kazakta hemde istediğiniz farklı örgülerde kullanabileceksiniz. Örgü kardan adam tarifi aplikelerini farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Şapka modellerinde, bebek yelek modellerinde, bebek battaniyesi modellerinde kullanabilirsiniz. Tığ işi ile yaptığımız örgü aplikeyi örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. Şiş örgü ile kazak ördüğünüzde yine tığ işi kardan adamı kullanabilirsiniz süslemek için. Kazağın da tığ işi ile olması gerekmiyor. Şiş örgü yelek örüp tığ ile kardan adamlı aplikeyi ile kız veya erkek çocuklarınızın örgülerini süsleyebilirsiniz. Bebek kazak örgü örnekleri şiş ile ördüğümüz kardan adamlı tariflerden. Geyikli kazak nasıl örülür önceki tariflerden bulabilir ve kızlarınız için erkek çocuklarınız için örebilirsiniz.

Kardan Adamlı Kazak Nasıl Örülür?

Çok sevimli bir kazak tarifi var sırada. Çocukların çok seveceği türlerden. Şemalarda kardan adamın yapılışını hazırladık. Örgü aplike olarak her yerde kullanabilirsiniz. Kardan adamlı kazak yapılışına başlayalım.

Kardan adam gövde şemamız.

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 7

Kulak şeması.

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 8

Burun ve ağız şeması.

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 1

Şapka şeması.

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 4

Son olarak atkı şemasını da paylaştık mı kardan adamın tüm şemaları tamam olacak.

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 5

Şemalardan sonra sıra geldi kazağı görmeye. Kardan adamlı kazak yapılışını tamamladık ve son halini görelim dedik. İşte kazağımız.

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 3

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 2

Kardan Adamlı Kazak Yapılışı 6

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8326

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler