Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Kazakları

Şiş örgü modellerinden rakunlu bir kazak. Rakun desenini dilerseniz örgü süveter modellerinde, bebek yeleği modellerinde, bebek battaniyesi modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinden rakunları keyifle öreceksiniz. Dilerseniz aynı tarzda örülmüş farklı örneklere değinelim. Bebek kazak örgü örnekleri tam kışa uygun kardan adamlı bir kazak. Hem kız bebekler için hemde erkek bebekler için örebilirsiniz. El örgü kazak örneklerinden, sevimli tavşanlı, ayıcıklı, güllü birçok kazak var. Şimdi de o kazaklarımız arasına çok şık rakun modelini ekliyoruz. Dilerseniz rakun modelini örüp 2 parça yanlardan dikerek amigurumi oyuncak modelleri olarak da örebilirsiniz. Bebek örgü kazakları tarifine, şemalarına geçelim. Ve örgülerimizi örmeye başlayalım.

Rakunlu Bebek Kazağı Nasıl Örülür?

Şiş örgü ile örülmüş hem erkek bebekler için hemde kız bebekler için örülebilecek bir örnek. Bebek örgü kazakları rakunlu bir model. Kazağın ölçüleri 39 cm uzunluğu, 34 cm göğüs uzunluğu, kol uzunluğu ise 35 cm. Sizde bu ölçülere göre yada örmek istediğiniz bebeğin ölçülerine öre ilmeklerinizi ayarlayabilirsiniz. % 100 yünlü bir iplik ile örülmüş. Koyu gri, açık gri, siyah, beyaz ve mavi tonlarında bir iplik kullanılmış. Şiş olarak ise iplerinize uygun şişler kullanabilirsiniz.

Bebek örgü kazaklarında önce rakun şeması ile başlayalım.

Bebek Örgü Kazakları 20

Bebek Örgü Kazakları 5

Bebek Örgü Kazakları 11

Bebek Örgü Kazakları 21

İlmek sayılarını ayarlayarak rakunlu kazağı örebilirsiniz. Yaka kısmından kazağı birleştirebilirsiniz.

Bebek Örgü Kazakları 1

Bebek Örgü Kazakları 3

Bebek Örgü Kazakları 9

Bebek Örgü Kazakları 4

Bebek Örgü Kazakları 8

Bebek Örgü Kazakları 17

Ön ve arkayı yaka kısmında birleştiriyouz. Daha sonra kolları resimlerde de görüldüğü gibi kenarlardan da ilmek alarak kolları örüyoruz.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/6880

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler