Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Kazak Örgü Örnekleri

Kardan adamlı çok güzel bir kazağımız var. Kız ve erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Annem ben ilkokula giderken bebek kazak örgü örneklerinden hem bana hemde kardeşime kardan adamlı kazak örmüştü. Çok beğenerek giymiştim. Ve çok severek. Küçük gelmeye başladığında çok üzülmüştüm giyemediğim için. Şiş örgü modelleri ile ördüğünüz bir kazak. Düz örgü ile örüyoruz. Ve önüne kardan adam deseni ekliyoruz. Bebek kazak örneklerinin ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Kendiniz için bile örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Örgü kazak modellerini örerken araya beyaz ipi katıp tek ilmek tek ilmek örerek kar deseni de oluşturabilirsiniz. Kar altında sevimli bir kardan adamlı kazak. El örgü kazak örnekleri için düz olarak örüp daha sonra üzerine iğne ile kardan adam desenini işleyebilirsiniz. Çocuk kazak modelleri için kol kısımlarına, yaka kısımlarına ajurlu örgü modellerini yapabilirsiniz.

Bebekler İçin Örgü Kazaklar

Bebekler için, yetişkinler için, her yaş için örülebilecek bir kazak. Kardan adam desenini örgü şapka modellerinde, bebek battaniyesi modellerinde, örgü hırka modelleri ve birçok yerde kullanabileceğiniz bir desen.

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 4

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 8

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 7

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 6

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 1

Kazağımızın şemasını yukarıda gördük. Çok güzel bir model. Kardan adamı ayrıca her yerde kullanabilirsiniz. Düz örgü, ters örgü olarak örüyoruz. Şemada her kutucuk 1 ilmek. Kardan adam kısmına gelince şemaya göre örüyoruz. Renk değişimleri yaparak. İstediğiniz renklerle bebe yünleri ile örebilirsiniz. Beğendiğiniz markanın iplerini kullanabilirsiniz. Ve kullanacağınız iplere uygun şişler kullanabilirsiniz. Şimdi bahsettiğimiz kazağın detaylarını görelim.

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 2

Bebek Kazak Örgü Örnekleri

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 5

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 10

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 11

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 3

Bebek Kazak Örgü Örnekleri 9

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8435

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler