Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı

Tığ örneklerini ve şiş örgüyü bir arada kullanarak yaptığımız çok güzel bir hırka. Her yaşa göre ayarlayarak zincir sayılarını örebilirsiniz. Robadan başlama örgü modellerinde birazdan paylaşacağımız model gibi üst kısmı tığ örebilir altta şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Tam tersi olarak da örebilirsiniz. Bebek hırkalarında en güzel modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Çok beğeneceğiniz modelleri anlatımları ile birlikte hazırlıyoruz. Sizlere yeni fikirler, yeni modeller tasarlamanızı sağlayacak örneklerin yapılışlarını paylaşıyoruz. Bebek hırkaları anlatımlı modelleri birçok kişi tarafından örüldüğünü görmek bizleri çok mutlu ediyor. Çocuk örgü hırka modelleri anlatımlı model de hemen örmek isteyeceğiniz modellerden. Sizlere ilham verecek örgü modellerinden. Sevdiğiniz şiş örgülerle tığ işi örgüleri birleştirerek hırkalar, yelekler, elbiseler, etekler örebilirsiniz. Örgü bebek hırka yapımı kol boyunu istediğiniz gibi ayarlayarak kullanabilirsiniz. Kısa, yelek şeklinde, yarım kol olarak yapabilirsiniz.

Örgü Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışları

Tığ ve şişi bir arada kullandığımız örgü modellerinden. Yakadan başlama hırka, yelekleri isterseniz alttan başlayarak 5 parça halinde de örebilirsiniz. Alt kısmı şiş ile başlayıp kol kısmına geldikten sonra tığ örneklerine geçiş yapabilirsiniz. 2, 5 mm tığ ve 3 mm şiş kullanılarak örülmüş bir hırka. İp olarak pamuklu iplik kullanılmış. Önce çocuk örgü hırka modelleri anlatımlı modelin şemasına bir göz atalım.

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 2

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 7

Sıra geldi hırkamız bittiğinde nasıl görünecek incelemeye. Her yaşa göre roba kısmını ayarlayarak örebileceğiniz bir hırka. Etek boyunu, kol boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çok güzel çok şık duran bir hırka.

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 3

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 4

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 6

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 1

Çocuk Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 5

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/1644

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler