Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Timsah Sırtı Örgü Modeli

Timsah sırtı örgü modeli genel olarak krokodil olarak geçmektedir. Aslında biz timsah sırtı örgü örneğini şu başlıkla Tığ işi krokodil nasıl yapılır daha önce ayrıntılı bir şekilde göstermiştik. Şimdi şiş örgü krokodil modeli nasıl yapılır onu videolu olarak göstereceğiz. Tığ işi krokodil örgü modeli yapımını birçok örgüde kullanıyoruz. Krokodil şal yapımında kullanıyoruz. Örgü oyuncak modellerinde kullanıyoruz. Örgü kazak modellerinde kullanıyoruz. Eldiven, atkı, şapka modellerinde kullanıyoruz. Şiş örgü krokodil yapımını da istediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Şimdi anlatacağımız modeli bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Çok şık yelek modelleri örebilirsiniz. Yeleğin ön kısımlarını timsah sırtı örgü modeli yapıp arka kısmını düz olarak örebilirsiniz. Örgü modellerinde, eldiven modellerinde, şapka modellerinde, atkı modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi modellerinde kullanabilirsiniz.

Timsah Sırtı Örgü Modeli Yapımı

Şimdiki videomuzda timsah sırtı örgü modelinden bahsedeceğiz. Yapılışı kolay bir model. Birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Yapılışını sizlere Türkçe videolu olarak anlatıyoruz. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Çıtı pıtı çok şık bir model. Timsah sırtı yelek, timsah patik modeli yapımında kullanabilirsiniz. Dikdörtgen şal modelleri olarak da yapabilirsiniz. Angora ipliklerle nasıl duracak modeli denemek lazım. Ben güzel durur diye düşünüyorum.

Birçok örgü modelinizde kullanacağınız kolay ve zarif bir model. Nasıl yapıldığını videodan takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler