Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışı

Bebek hırkalarından, çocuk hırkalarından harika bir tarif var sırada. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Daha büyük yaparak kendiniz için veya eşiniz içinde örebilirsiniz. Anlatımı videolu olarak hazırlanmış örgü hırka modelleri ve yapılışından bir örnek. Erkek örgü modelleri için çok şık bir model. Yeni örgü hırka modelleri için seçilen hırka da çok güzel. Yeşil rengini örgülerde çok seviyorum. Örgü hırka modelleri erkekler için de aynı rengi seçebilirsiniz. Mavi tonları, gri tonları, kahve ve sarı tonları da çok güzel oluyor. Hardal sarı renklerle de örebilirsiniz. Hırkalarda çok güzel oluyor. Önden düğmeli, ceket tarzı, mont tarzı bu güzel örgü hırka modelleri ve yapılışına geçiyoruz. Hazırlayın ipleri şişleri başlıyoruz.

Çocuk Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışı

Erkek çocukları için örülebilecek çok güzel bir hırka. Bence kız çocukları için, hatta büyükler içinde örülebilecek harika bir hırka. Rengi de çok güzel ipin. Kullanacağınız iplere uygun şişler seçerek örebilirsiniz örgülerinizi. Örgü hırka modelleri ve yapılışlarının tüm detayları videoda yer alıyor. Örgü biliyorsanız rahatlıkla örebileceğiniz bir örnek.

Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışı

Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışı 1

Hırkayı yakından inceledik. Çok güzel görünüyor. Rengi ile modeli ile muhteşem bir örnek. Hemen çocuklarınıza, torunlarınıza örmek isteyeceğiniz bir model. Şimdi ayrıntılı bir şekilde hırkanın tarifini görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler