Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

V Yakalı Yeni Doğan Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek örgü modellerinden güzel bir yeleğin yapılışıyla devam ediyoruz. Özellikle erkek bebeklere çok yakışacak örgü modelleri ve yapılışlarından. Hasır örgü modeli, tuğla örgü modeli, sepet örgü modeli ile isimlendirdiğimiz örneği kullanıyoruz. V yakalı yeni doğan bebek yeleği yapılışı. Önden düğmeli ve çok şık. Bebek yelekleri için aynı sayılarla başlayıp farklı şiş örgü örnekleri kullanarak yelekleri örebilirsiniz. Kız bebek örgü yelekleri için ajurlu örgü modellerini kullanabilirsiniz. Haraşo örgü modeli, burgulu modeller kullanabilirsiniz. Örgü aplike modelleriyle, amigurumilerle örgü broş modelleri hazırlayıp yeleğe tutturabilirsiniz. Aynı örnekler, modeller biraz küçük değişiklik yapılarak kızlara veya erkeklere göre ayarlanabilir. Yandan düğmeli bebek yeleği yapılışı hem erkeklerde hem de kızlarda çok güzel duracak örgü yelek modellerinden. Kısa kollu bebek yeleği yapılışını da her renk iple örebilirsiniz. Şiş örgü modelleriyle örülmüş en yeni bebek yeleklerinin anlatımına geçiyoruz.

Şişle Kolay Bebek Yeleği Yapılışı

Rengi, modeli, kullanılan örnek çok güzel. Yelek V yakalı olduğu için bebeğin boğazını rahatsız etmeyecek. Yeni doğan bebek yelek modellerinden olduğu için ilmek sayılarını aynı tutup birçok farklı örnekler yeleği yeniden örebilirsiniz. Üzerinde handmade yazan ahşap düğmeler, hayvan desenli düğmeler, meyveli düğmeler yeleğe çok yakışacaktır. Çizgi çizgi renkli yelekler örebilirsiniz. Çizgili örnekler evde kalan ipleri değerlendirmenin en güzel yollarından biri.

V Yakalı Yeni Doğan Bebek Yeleği Yapılışı

V yakalı yeni doğan bebek yeleği yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Yeleğin önden ve arkadan duruşunu görüyoruz. O halde hemen videoya geçip yapılışını da görelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler