Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kısa Kollu Bebek Yeleği Yapılışı

Erkek bebek yelek modelleri olarak kullanacağımız mevsimlik yelek modelleri olarak kullanacağınız şahane bir yelek tarifi hazırladık. Bebek yelekleri model olarak çok güzel duruyor. Kapşonlu bebek yeleği yapılışı için haraşo örgü modelini ve şiş örgü örneklerinden çok  hoş bir modelin yapılışını kullanıyoruz. Dilerseniz kol boyunu uzatarak bebek örgü hırka modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Altına çok hoş örgü pantolon modelleri, örgü etek modelleri örebilir güzel bir takım oluşturabilirsiniz. Bebek patikleriyle de takımları tamamlayabilirsiniz. Şimdi biraz erkek bebek örgü modellerinden bahsedelim.

Kolay erkek bebek yeleği yapılışı önden düğmeli tek renk olarak ördüğümüz bebek yelek modellerinden. Şiş ile kolay erkek bebek yeleği yapılışı haraşo örgü örneğiyle örülen spor modellerden. Renkli yelekler örmek isterseniz selanik bebek yeleği nasıl örülür inceleyebilirsiniz. Muhteşem bir model. Her zaman olduğu gibi daha fazla model için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kısa kollu bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Şişle Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Çok şık çok zarif kapşonlu mevsimlik kullanılabilecek bir yelek tarifi hazırladık. Kapşonu iptal edebilir yakalı olarak örebilirsiniz. Kolları uzatarak hırkaya çevirebilirsiniz. El örgüsü bebek yeleklerinde örnek değişiminden model değişimine kadar değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğiyle, modeliyle üzerinde değişiklik yapılmadan her renkle örülecek nadide modellerden. Model 1 yaş için uygun. İlmek sayıları ayarlanarak daha büyük bebekler içinde örülebilir.

Kısa Kollu Bebek Yeleği Yapılışı 1

Kısa Kollu Bebek Yeleği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi sırada kısa kollu bebek yeleği yapılışını videodan izleme zamanı. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler